گفتگو با رضا زرنوخی، رئیس انجمن وی‌سی ایران

0

رضا زرنوخی در این گفت‌وگو درباره صنعت سرمایه‌گذاری خطرپذیر و تفاوت آن با دیگر انواع سرمایه‌‌گذاری توضیحاتی می‌دهد.
کاری از ucan.ir

اکوسیستم استارتاپ‌ها از یک سو ایده‌پردازان نوپا و اغلب جوانی هستند که فکرها و ایده‌های بکر و نویی در سر می‌پرورانند اما سرمایه و بودجه لازم برای رشد کردن را دارند و از سوی دیگر سرمایه‌گذارانی هستند که سرمایه و بودجه لازم را دارند و حاضرند ریسک کنند و برای تحقق ایده‌های نوی ایده‌پردازان جوان روی آنها سرمایه‌گذاری کنند؛ یعنی همان سرمایه گذاری خطرپذیر.

از آنجا که این روزها بازار استارتاپ‌ها حسابی داغ است چند سالی است که در ایران به شکل جدی به موضوع سرمایه‌گذاری خطرپذیر یا همان وی‌سی هم پرداخته می‌شود. از این رو در این گفت‌وگو در یلدا سامیت ۲۰۱۸ خدمت فرد ویژه‌ای هستیم؛ رضا زرنوخی رئیس انجمن صنفی صندوق‌ها و نهادهای سرمایه‌گذاری خطرپذیر و مدیرعامل صندوق توسعه تکنولوژی ایران.

رضا زرنوخی در این گفت‌وگو درباره صنعت سرمایه‌گذاری خطرپذیر و تفاوت آن با دیگر انواع سرمایه‌‌گذاری توضیحاتی می‌دهد، ویژگی‌‌های استارتاپ‌های دارای پتانسیل را نام می‌برد، صحبت‌هایی درباره ادغام استارتاپ‌ها می‌کند و در انتها هم توصیه‌هایی به جوانان کارآفرین که ایده‌های نویی در سر می‌پروراند می‌کند.

با یوکن همراه باشید و در ادامه گفت‌وگوی ما با رضا زرنوخی، رئیس انجمن وی‌سی ایران و مدیرعامل صندوق توسعه تکنولوژی ایران را ببینید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.