Not loaded

خرید بلیط یلداسامیت 2024

هفتمین دوره یلداسامیت _27 تا 29 دی ماه 1402

نمایشگاه یلداسامیت 2024

امسال نیز همچون دوره های گذشته، در حاشیه یلدا فضای نمایشگاهی برای استارتاپ ها در نظر گرفته شده است تا بتوانند با استفاده از فرصت بزرگترین گردهمایی اکوسیستم استارتاپی ایران، محصولات و خدمات خود را معرفی کنند. در شرایط فعلی کشورمان که شرکت هانیاز به معرفی محصول، خدماتشان و فروش بیشتر دارند. نمایشگاه یلداسامیت که با حضور حداکثری فعالان اکوسیستم برگزار می شود فرصتی مغتنم برای بازاریابی است.
جزئیات
اجاره کانتر ( عادی) + بلیط ورودی برای یک نفر جهت حضور در نمایشگاه
ویژه شرکت‌های استارتاپی و دانش بنیان
سایز کانتر عادی 60×60×90
مهلت ثبت نام
...
قیمت (تومان)
7.500.000
جزئیات
اجاره کانتر سازمانی + بلیط ورودی برای دو نفر جهت حضور در نمایشگاه
ویژه سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ
سایز کانتر ویژه 120×60×90
مهلت ثبت نام
...
قیمت (تومان)
23.000.000

کافه سرمایه

با توجه به اهمیت تامین مالی شرکت های استارتاپی و دانش بنیان رویداد "کافه سرمایه یلدا سامیت" با هدف بهم رسانی سرمایه گذاران و سرمایه پذیران برگزار می شود.  رویداد کافه سرمایه گردهمایی تخصصی شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی و استارتاپ‌های برتر است که در حاشیه یلدا سامیت برگزار می شود.
استارتاپ هایی که به دنبال جذب سرمایه هستند بر روی استیج ویژه  در مورد کسب و کارشان ارائه ای خواهند داشت. نمایندگان شرکت‌های سرمایه گذارنیز جهت بررسی و ارزیابی به عنوان داور روی استیج حضور پیدا خواهند کرد تا استارت آپ‌ها به پرسش‌های نمایندگان شرکت‌های سرمایه‌گذاری پاسخ بدهند.
 همچنین درکافه سرمایه  نماینده هر شرکت یا سرمایه‌گذار در فضا و میز اختصاصی خود مستقر می‌شوند و استارتاپ‌ها در مدت زمانی کوتاه به صورت خصوصی شرکت خود را به آنها معرفی می‌کنند. پس از گفتگو نماینده هر شرکت یا سرمایه‌گذار می‌تواند به استارتاپ مورد علاقه خود پیشنهاد همکاری یا سرمایه گذاری ارائه دهد.  
رویداد کافه سرمایه یلدا سامیت جهت تسهیل امر جذب سرمایه و ایجاد زمینه رشد برای استارتاپ‌های برتری که نیاز به جذب سرمایه دارند تدارک دیده شداست.شرایط نهایی جهت حضور در کافه سرمایه بعد از مرحله ارزیابی به نمایندگان استارت‌آپ‌هایی که اطلاعات خود را تکمیل کرده‌اند، اعلام خواهد شد.

مروری بر یلدا های گذشته

شرکت کنندگان یلدا در شش دوره گذشته

600
استارتاپ
217
سخنران
55
سرمایه گذار
200
غرفه ها
21450
بازدید کنندگان
Not loaded

ارتباط با ما

not loaded
not loaded
not loaded
not loaded