مرور

۳۷

مطالب شماره ۳۷ هفته‌نامه شنبه

شماره ۳۷ هفته نامه شنبه 

در این شماره خبرنگار شنبه سراغ محمد فرمد، بنیانگذار لک‌لک رفته که  از کسب‌وکارش، رقبا، چالش‌ها و همچنین اکوسیستم استارتاپی کشور می‌گوید که اعتقاد دارد امید و فرصت هم نسلان او برای کار و تلاش است.

اکبر هاشمی سردبیر هفته نامه شنبه در سرمقاله شماره ٣٧ با عنوان “از شبنامه تا شنبه” دیدگاه هایش را در مورد سخنان نماینده شب نامه بعد از مناظره با او در اصفهان نوشته است. مناظره ای که سه شنبه هفته قبل به دعوت بسیج دانشجویی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد و گزارشش را در صفحه ۳ شنبه می توانید، بخوانید.

در صفحه برند استوری داستان برند “بیک” که روزگاری در ایران هم بروبیای عجیبی داشته است و راز فروش۱۰۰ میلیارد محصول در یک سال را می خوانیم .

در صفحه فین‌تک گزارش اختصاصی شنبه با موضوع ” چرا هکرها زودتر از مهندسان امنیت به جواب می‌رسند؟ ” را با هم مطالعه می کنیم .

در این شماره در صفحه آغاز راه با استارتاپ “اتوسازه”  آشنا می شویم که چه خدماتی را ارائه میدهد و با استارتاپ تک نفره “پتیزرافیک” که چگونه  می‌خواهد بازار تبلیغات اصفهان را از آن خود کند.

در صفحه تیم ورک خواهیم دید که کمپانی گوگل پس از فراهم‌آوردن اغلب امکانات موجود در شرکت‌های دنیا برای کارمندانش، به سراغ امکاناتی تازه برای دوران پس از مرگ کارمندانش رفته است.

در صفحه تلخ و شیرین تجربه ها و ناکامی های اولین اتومبیل‌ساز دنیا و همچنین تجربه های شکست سعید جارودی، رئیس سابق هیات‌مدیره مهرام  را با هم مرور می کنیم .

در صفحه برند و تبلیغات با برند تایوانی که با چه روش‌های تبلیغاتی  و بازاریابی می‌خواهد بازار آمریکا را به‌دست بیاورد آشنا می شویم .

در صفحه کارگاه  می خوانیم که چرا گوگل دیگر گول ترفندهای قدیمی سئو را نمی‌خورد!

از شب‌نامه تا شنبه

هفته پیش ‌اتفاق خوبی در اکو‌سیستم استارتاپی ایران روی داد و بعد از ماه‌ها برای اولین‌بار مونولوگ شب‌نامه‌ای،  در یک فضای دوستانه در دانشگاه صنعتی اصفهان و به دعوت بسیج دانشجویی و…
مطالعه مطلب ...