مرور

۱۳۲

مطالب شماره ۱۳۲ هفته‌نامه شنبه

مطالب شماره ۱۳۲ هفته‌نامه شنبه

صدوسی و دومین شماره هفته نامه شنبه منتشر شد. علی اصغر ترکیان بنیانگذار سینماتیکت مهمان جلد این شماره هفته نامه است. ترکیان در این گفتگو از سهم ۴۰ درصدی سینماتیکت از بازار ۲۲۰ میلیاردی فروش بلیت سینما در ایران گفته و با مشکلاتی همچون جناح بندی بودن سینما، تعداد کم سالن های سینما، عدم اجازه برای ارائه تخفیف و استقبال اندک مردم ایران برای حضور در سینما در این راه روبرو بوده است.

بنیانگذار سینماتیکت از ایجاد نظم قابل قبول در حوزه فروش آنلاین بلیت توسط استارتاپش گفته و معتقد است عملکرد مناسب استارتاپ او باعث شده که فروش بلیت های بزرگترین رویداد سینمایی ایران در سینماتیکت رغم بخورد.

ترکیان میخواهد از یک فروشنده آنلاین بلیت سینما عبور کرده و به سالن داری و سینماداری ورود کند و فعالیت های مجموعه خود را گسترده کند.

اکبرهاشمی مدیر مسئول شنبه در سرمقاله این هفته خود از سختی ها و مشکلات نسخه چاپی هفته نامه و گرانی های روزانه و کمبود کاغذ گفته است. هاشمی در یادداشت از مخاطبین خواسته که حرف های ناامید کننده و نزنند و مایه دلسردی افراد در این بحران های سخت اقتصادی نشوند.

در صفحه آغاز راه این شماره، ناربو که مترجمی برای تولید محتوای استارتاپ هااست، پارسیوت که یک موقعیت یاب درون ساختمانی است و استارتاپ ویدوآل معرفی شده اند.

در صفحه بازاریابی محتوا، گزارش جامعی از آنچه که باید از هزینه های تولید محتوا دانست و همچنین قسمت دوم مجموعه گزارش مواد لازم برای راه اندازی وب سایت فروشگاهی منتشر شده است.

می توانید در صفحه اکوسیستم جهان این شماره، گزارشی از سهم ۳۰ درصدی امارات از تراکنش های منطقه و نیز سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری مایکروسافت در سال ۲۰۱۹ را بخوانید.

برای خرید نسخه کاغذی هفته‌نامه شنبه و یا دانلود نسخه pdf به وب‌سایت این مجله (shanbemag.ir) مراجعه کنید.

پوشش لحظه به لحظه مراسم اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران

مراسم اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران و اعلام برندگان در اواخر هر سال، تحت عنوان کنفرانس وب و موبایل ایران و با استقبال چشمگیر فعالان حوزه فناوری اطلاعات در تهران در حال برگزاری…
مطالعه مطلب ...