مرور

۱۲۹

مطالب شماره ۱۲۹ هفته‌نامه شنبه

مطالب شماره ۱۲۹ هفته‌نامه شنبه

شماره صد و بیست و نهم هفته‌نامه شنبه منتشر شد. نشان افتخار بر سینه خانواده استارتاپی عنوان مهمترین خبر اکوسیستم استارتاپی در هفته گذشته به شمار می رود. بنیانگذاران دیجی کالا و آپارات در گفتگوی اختصاصی با هفته نامه شنبه از آینده و مسئولیت نشان امین الضرب بر سینه آنها سخن گفته اند.

حمید محمدی معتقد هست که جوانان استارتاپی باید از تجربه کارآفرینان استفاده کنند و سعید محمدی نیز بعد از کسب این نشان به مسئولیت خلق داستان های موفقیت اشاره کرده و سخن گفته است. 

اکبرهاشمی مدیر مسئول شنبه در سرمقاله این هفته با عنوان «پیش خور استارتاپی» از وضعیت اقتصادی سال آینده استارتاپ ها نوشته و راه حل دوام آوردن و موفقیت در سال آینده را برنامه ریزی و امید دانسته است. سال 98 سالی سخت و کمر شکن برای اقتصاد ایران خواهد بود، ولی نباید فراموش کرد که مجموعه های بزرگ اقتصادی از دل بحران ها بوجود آمدند.

در صفحه بازاریابی محتوا، گزارشی از چگونگی ساخت داستان برند مجموعه و همچنین قسمت هفتم مجموعه صفر تا صد تولید محتوا منتشر شده است. روش های بازاریابی پمبرز نیز از دیگر مطالب منتشر شده در حوزه بازاریابی می باشد.

در صفحه آغاز راه این شماره، استارتاپ های خدمت از ما، جزوه ننویس و لوکوبوک معرفی شده اند. حمید طهماسبی  بنیانگذار خدمت از ما از تصمیمشان برای جذب سرمایه و گرفتن سهمی از بازار 1000 میلیاردی گفته است و میلانی بنیانگذار جزوه ننویس می خواهد تا پایان سال 30 اپلیکیشن تولید کند و جزوه ننویس را به یک دستیار آموزشی برای دانشجویان تبدیل کند.

موی؛ یک‌ تکه چوب تعاملی و مبتنی بر لمس در حوزه اینترنت اشیا

به غیر از فضای آرامش‌بخشی که این دستگاه ایجاد می‌کند، صفحه تعاملی می‌تواند پیام‌ها، اطلاعات آب و هوا، تاریخ و ساعت را نمایش دهد و از آن می‌توان برای تعامل با دماسنج‌ها و روشنایی…
مطالعه مطلب ...

۶ سوال اساسی که برای بهبود استراتژی محتوا باید از خود بپرسید

بازاریابی محتوایی بخشی از علم است که حکم یک واسطه را بین مشتریان و صاحبان کسب‌و‌کارها دارد. شرکت‌ها و کمپانی‌های مختلف استراتژی‌ معینی برای تولید محتوا و در نتیجه جذب مشتری دارند.…
مطالعه مطلب ...