مرور

۱۲۱

مطالب شماره 121 هفته‌نامه شنبه

مطالب شماره ۱۲۱ هفته‌نامه شنبه

شماره ۱۲۱ هفته نامه شنبه با گفت‌وگوی تفصیلی با امیرعلی مهاجر، مدیر ارشد اجرایی اسنپ تریپ منتشر شد. امیرعلی مهاجر در این گفتگو از بازار ۱۳هزار میلیاردی گردشگری گفته و معتقد است اسنپ تریپ در حال حاضر نفر اول بازار رزرو آنلاین هتل است و درصدد هستند با بزرگ کردن بازار گردشگری سهم بیشتری را به خود اختصاص دهند. مدیر ارشد اسنپ تریپ از رقابت سخت در بازار جهانی می گوید و معتقد است از این شرایط سخت عبور خواهیم کرد.

اکبر هاشمی سردبیر شنبه، سرمقاله خود را به تجربه حضور در وب سامیت لیسبون اختصاص داده و از سیاست‌های دولت پرتقال به منظور ایجاد تحول جدی در اقتصاد این کشور نوشته است. اکبر هاشمی در این سرمقاله از توجه این ایونت به محتوا نوشته و معتقد است بشریت برای موفقیت نیاز به تجربه و دانش یکدیگر دارند.

در صفحات «آغاز راه» این شماره، شش استارت‌آپ نوپا معرفی شده‌اند. فانوس پرینت  از سال ۹۲ شروع به کار کرده و در زمینه چاپ آنلاین فعال است و برای ۱۵ نفر اشتغال‌زایی نموده.

بی پارک، اپلیکیشن رزرو آنلاین جای پارک است و به جای فروش جای پارک، اطلاعات مربوط به آن را می فروشد. یونیتی، کریدور، ریزبین و همیان از دیگر استارتاپ های صفحه آغاز راه این شماره هستند. گفتگو با بنیانگذاران آنها را می‌توانید در شنبه بخوانید.

همچنین در صفحه فین‌تک به ماجرای استارتاپ سهامیاب پرداخته‌‌ایم و در گزارشی از اهمیت فراموش شده بنیان های حقوقی کسب و کارهای فین تک (فناوری مالی) سخن گفته است.

به روابط‌تان با مشتری‌ها و کارمندان‌تان سروسامان دهید

پلتفرم بازاریابی دیجیتالی و قدرتمند «اما» ایجاد کمپین‌های ایمیل با طراحی زیبا را برای تیم‌ها در هر اندازه‌ای آسان می‌کند. در ترکر آر‌ام‌اس، اساس و پایه موفقیت اطلاع از این موضوع…
مطالعه مطلب ...