مرور

۱۲۰

مطالب شماره ۱۲۰ هفته‌نامه شنبه

مطالب شماره ۱۲۰ هفته‌نامه شنبه

صد و بیستمین شماره هفته‌نامه شنبه با گفت‌وگوی مفصلی با سهیل شهیدی، بنیانگذار پیمنت ۲۴ درباره نقدها و ابهامات پیرامون کسب و کارش منتشر شد. شهیدی معتقد است اگر تحریم‌ها نبود، وضعیت کسب و کار بهتری داشت و با ذکر مثال‌هایی شیوه‌های درآمدزایی از روش های دیگر را می‌گوید. بنیانگذار پیمنت ۲۴ از آغاز به کارش، آینده کسب و کارش و فضای وب حرف زده است.

اکبر هاشمی سردبیر شنبه، به موضوع روزمرگی‌ها پرداخته و از گم شدن درون خود سخن گفته است. او در سرمقاله خود با بیان نشانه‌های گم شدن در کار و زندگی، خواسته که بازی زندگیتان را به هم بزنید.

رضا زرنوخی رئیس انجمن سرمایه‌گذاری خطرپذیر کشور در یادداشتی از اهمیت اکوسیستم نوآوری و استارتاپ‌ها در برنامه پیشنهادی کاندیدای وزارت اقتصاد نوشته است. زرنوخی در این یادداشت از ضرورت ایفای نقش وزارت اقتصاد، سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی در بهبود محیط کسب و کار استارتاپی سخن گفته است.

در صفحات «آغاز راه» این شماره، پنج استارتاپ نوپا معرفی شده‌اند. هومسا در سال ۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده است. مدیر این شرکت از حجم بازار ۱۲هزار میلیارد ریالی سخن گفته و اعتقاد دارد مزیت رقابتی آنها سایت سه زبانه‌شان است. رضا حسامی فرد و بقیه بنیانگذاران استارتاپ گهواره نیز از بازار ۱۳۰ هزار میلیارد تومانی زیر شش ساله‌ها گفته‌اند. همچنین گلورین، تمینو و سی می پلاس نیز از دیگر استارتاپ‌های معرفی شده در صفحه آغاز راه این شماره از شنبه هستند.

در صفحه برند و تبلیغات، به سراغ شرکت توشیبا رفته‌ایم. در این گزارش، مهمترین استراتژی‌های بازاریابی این شرکت بزرگ در راستای تثبیت نام تجاری خود بیان شده است.

۴P در تولید محتوا

احتمالا تعجب می‌کنید اگر بگوییم 50 درصد محتوای موجود در فضای وب که جذاب انگاشته می‌شوند‌، محتوا‌ی اصل و اورجینال نیست، تنها چون در قالب و فرمی جذاب ارائه می‌شود و به طور خاص برای…
مطالعه مطلب ...