سرمقاله اکبر هاشمی

امید در ناامیدی

سبک زندگی استارتاپی

ثبت‌نام در

کتاب سال استارتاپی

مقالات تخصصی

خواندنی‌های سئو

آخرین مطالب

شنبه TV

یادداشت‌های فعالان اکوسیستم استارتاپی

گفتگوهای شنبه

بازاریابی محتوا

آرشیو

شماره ۱۳۴ هفته‌نامه شنبه منتشر شد

شماره ۱۳۴

آرشیو شماره ۱۳۵ هفته‌نامه شنبه

شماره ۱۳۵

136

شماره ۱۳۶

شماره ۱۳۷

رشد کسب‌وکار

منابع انسانی

بازاریابی

جذب سرمایه

رادیو شنبه

همه مطالب

چگونه اطلاعات را تبدیل به پول کنیم

آشنایی با 3 استارتاپ هوش مصنوعی و بلاکچین مراقبتی

هوش مصنوعی و بلاکچین 2 راهنمای اساسی برای استارتاپ‌ها هستند، به عنوان مثال اکثر استارتاپ‌های فعال در حوزه هوش مصنوعی از سال 2000 تاکنون 1400درصد رشد داشتند. همچنین بیشتر از 90درصد بانک‌های آمریکای شمالی و اروپا از بلاکچین استفاده می‌کنند.

رزرو آنلاین سالن همایش،گالری،استودیو با پلاتو

استارتاپ‌داری در خدمت سربازی

پلاتو سیستم رزرواسیون مراکز و رویدادهای فرهنگی و هنری مانند پلاتوها، استودیوها، سالن‌های همایش و گالری‌ها و غیره است. نکته جالب اینجاست که در روزهای اول کار به دلیل کم‌تجربگی من به مراکز برای معرفی آنها ‌روی سایت و رزرواسیون سفته می‌دادم، وقتی الان…

مجیستر؛ پل ارتباطی معلمان و دانش‌آموزان

مدیران مجیستر از مبارزه در بازاری بزرگ می‌گویندکه در اختیار قدرت‌های بزرگ است

مجیستر سامانه‌ای برای برگزاری کلاس‌های خصوصی و آنلاین است، به همراه دوره‌های گروهی که توسط خودمان برگزار می‌شود. علاوه بر این، با توجه به اینکه به تعداد زیادی از دانش‌آموزان و معلمان دسترسی داریم، خدمات دیگری هم ارائه می‌دهیم.

سالی برای اقدام

شهاب جوانمردی مدیرعامل فناپ

این‌روزها بحث‌های مختلفی در خصوص چشم‌انداز وضعیت اقتصادی کشور در سال 1398 و شرایط بنگاه‌های اقتصادی در جریان است. عده زیادی با توجه به اتفاقات سال گذشته، پیامدهای تحریم ایالات متحده، پیش‌بینی‌ناپذیری بازارها و تحلیلی که در خصوص رکود تورمی دارند،…

پرچم افراشته کارآفرینی نوین ایران

یادداشت سید سعید رحمانی خضری

تعطیلات نوروزی امسال را به همراه تعدادی از کارآفرینان ایرانی به آموختن از تجربه استارتاپ‌های موفق چین، هند و ویتنام و مطالعه مدل‌های شرقی اختصاص دادیم. شباهت‌های زیادی داریم و نکات بسیاری برای درس‌آموزی از این نقطه از جهان می‌توان در نظر گرفت.

دهه شصتی‌ها ایران را متحول خواهند کرد

رامین ربیعی،مدیر عامل گروه سرمایه‌گذاری فیروزه از تجربیات و امیدواری‌هایش برای…

تصمیم گرفتم به جای پند و موعظه، تجربیات شخصی خودم را با مخاطبان عزیز در میان بگذارم؛ تجربه‌ای ۱۵ساله از زمانی که به ایران برگشتم و فعالیت اقتصادی خود را آغاز کردم.

امید در نامیدی

سرمقاله اکبر هاشمی

نظام‌های آموزشی ماموریتشان این است که برای جامعه مهندس، پزشک، خلبان، پرستار و... کارمند تربیت کنند. اگر جامعه را به صفحه‌ای صاف و صیقل‌خورده پر از حفره تشبیه کنیم، هر انسانی به‌مثابه یک گوی (‌کره هندسی) باید داخل یکی از این حفره‌ها افتاده، ماموریت و…

راکت اینترنت و شراکت با کشورهای شورای همکاری خلیج فارس

ایاد الکاسار : بازار عربستان، امارات و مصر بهترین بازارهای منطقه است

مدیر شرکت آلمانی راکت اینترنت در خاورمیانه ضمن تمجید از بازارهای کشورهای عربستان، امارات و مصر آنها را بهترین بازارهای منطقه برای رشد استارتاپی خواند و از همکاری برای سرمایه گذاری در این کشورها خبر داد.