کارگاه برندسازی در کسب‌و‌کارهای ایرانی

0

کارگاه برندسازی در کسب‌و‌کارهای ایرانی در محورهای «بایدها و نبایدهای برندسازی»، «اشتباهات رایج برندسازی در ایران»، «برنامه‌ریزی و طراحی استراتژی برند»، پیاده‌سازی و عملیاتی‌کردن برنامه‌های برندسازی برگزار می‌شود.

کارگاه برندسازی در کسب‌و‌کارهای ایرانی در سه محور اصلی که برگرفته از مدل پیشنهادی ما برای موضوع برندسازی است، برگزار خواهد شد؛ محور اول مباحث زیرساختی و پیش‌نیازهای ورود به فرایند برندینگ است که درباره موضوعاتی از جمله، الزامات و پیش‌نیازهای ورود به یک پروژه برندینگ، اشتباهات کسب‌و‌کارهای ایرانی در برندسازی و صرف هزینه‌های غیر‌اثربخش، هزینه‌های ورود به پروژه برندینگ و…. بحث خواهد شد.

در محور دوم گام‌های اجرایی فرایند یک پروژه برندینگ برای طراحی استراتژی برند مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در نهایت در محور سوم دررابطه با سازوکارهای اجرای برنامه‌ها و استراتژی‌های برندینگ بحث خواهد شد که امروز به پاشنه آشیل اکثر کسب‌و‌کارهای ایرانی در پروژه‌های برندینگ تبدیل شده است. در این محور دررابطه با این موضوع بحث خواهد شد که چگونه و از چه طریقی می‌توان مفاهیم و استراتژی برند را که در مرحله برنامه‌ریزی مشخص شده، اجرایی کرد و به آن پایبند بود. به علاوه اینکه راجع به نقاط تماس برند (تاچ‌پوینت‌ها) نیز بحث خواهد شد.

این رویداد در روز جمعه ۷ دی ماه برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۸۸۸۵۶۳۰۵-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.