چکاوک؛ رویداد کارآفرینی در علوم انسانی

0

سومین دوره رویداد تخصصی کارآفرینی در حوزه علوم انسانی «چکاوک» نهم تا بیست و پنجم آبان ماه توسط دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود. رویداد چکاوک باهدف آشنایی دانش‌آموختگان علوم انسانی با ادبیات کارآفرینی و همچنین ایجاد ارتباط متقابل بین فعالین اقتصادی و ایده پردازان در زمینه علوم انسانی، برگزار می‌شود

رویداد چکاوک باهدف آشنایی دانش‌آموختگان علوم انسانی با ادبیات کارآفرینی و همچنین ایجاد ارتباط متقابل بین فعالین اقتصادی و ایده پردازان در زمینه علوم انسانی، برگزار می‌شود.

این رویداد برای دانشجویان مستعد علوم انسانی کارگاه‌های عمومی و تخصصی برگزار می‌کند، تا ضمن آشنایی با فضای کسب‌وکار و کارآفرینی، در قالب تیم‌های مختلف استارتاپی با یکدیگر رقابت کنند.

رویداد چکاوک با توجه به تجارب اخذ شده از سالهای گذشته، در طی سه هفته در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد. هفته اول در صندوق نوآوری و شکوفایی، هفته دوم در کافه خرد مستقر در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه و هفت سوم که مرحله نهایی رویداد است و در آن تیم های کارآفرین به رقابت باهم می پردازند و در پایان تیم های برتر انتخاب می شوند، در محل دانشکده اقتصاد دانشگاه برگزار خواهد شد.

همچنین به منظور ایجاد زمینه مناسب برای فعالیت تیم‌های برگزیده، ضمن اعطای جوایزی به تیم های برتر، امکان استقرار سه تیم اول در مرکز کارآفرینی و هدایت شغلی دانشگاه علامه طباطبائی فراهم شده‌است.

لازم به ذکر است بر اساس اعلام دبیرخانه این رویداد، علاقمندان برای ثبت نام تا ۳۰ مهرماه سال جاری فرصت خواهند داشت که به نشانی chakavak-event.ir مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر یا با شماره های ۴۸۳۹۲۶۵۱ و ۴۸۳۹۲۶۵۳ تماس حاصل نمایند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.