پاییز دیجیتال‌مارکتینگی در رهنما کالج

0

دوره جدید کارآموزی رهنما کالج در رشته بازاریابی دیجیتال برگزار می‌شود. این دوره شش‌هفته‌ای از ۲۶ ‌‌آبان‌ماه شروع می‌شود و هر روز از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۳ تا ۸ برگزار می‌شود

رهنما کالج، برگزارکننده دوره‌های کارآموزی رایگان بعد از ششمین دوره موفقش به سراغ رشته دیجیتال‌مارکتینگ رفته است.

خیلی از کسانی که با رهنما‌کالج آشنا هستند، آن را با دوره‌های فنی و طراحی UX/UI به خاطر می‌آورند. این‌بار برحسب نیاز بازار دیجیتال و اکوسیستم استارتاپی به سراغ دوره بازاریابی دیجیتال رفته‌اند چرا‌که معتقدند هر محصولی علاوه بر توسعه‌دهنده ماهر و طراحان مسلط ، به بازاریابان حرفه‌ای نیاز دارد.

دوره جدید کارآموزی رهنما کالج در رشته بازاریابی دیجیتال برگزار می‌شود. این دوره شش‌هفته‌ای از ۲۶ ‌‌آبان‌ماه شروع می‌شود و هر روز از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۳ تا ۸ برگزار می‌شود.

در این دوره هم به روش دوره‌های سابق رهنما‌کالج، کارآموزان به چند گروه تقسیم می‌شوند و ‌حین یادگیری در کارگاه‌های تخصصی، آموخته‌هایشان را روی یک پروژه واقعی هم  اجرا کرده و در پایان دوره پروژه خود را ارائه می‌کنند.

کارگاه‌های آموزشی رهنما‌کالج علاوه بر مهارت‌های فنی و تخصصی شامل کارگاه‌های آموزش مهارت‌های نرم نیز است (‌مثل آموزش کار تیمی، شنیدن موثر، رفتار حرفه‌ای، مذاکره، نحوه ارائه و …).

برای ورود به دوره متقاضیان در رقابت آنلاین دیجیتال مارکتینگ رهنما‌کالج که ۲۷‌ مهرماه برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند و افرادی که امتیاز بالایی کسب کنند، برای مصاحبه به رهنما‌کالج دعوت خواهند شد.

برای ثبت‌نام در دوره بازاریابی دیجیتال از طریق سایت رهنما‌کالج اقدام کنید.

www.rahnemacollege.com

ورود به رهنما‌کالج هیچ محدودیت سنی، تحصیلی، سابقه کار و جنسیت ندارد و همیشه رایگان برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.