سرنخ گردشگری

فرصتی برای استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران

همایش «سرنخ گردشگری» با موضوع سرمایه‌گذاری در راه کارهای نوین خدمات‌دهی در صنعت گردشگری روز سه‌شنبه ۲۵ دی ماه در هتل آزادی تهران برگزار می‏‌گردد. این همایش یک روزه به صورت مشترک توسط هفته‌نامه شنبه و هلدینگ پارسیان برگزار خواهد شد. 

هدف از برگزاری همایش سرنخ گردشگری آشنایی با چالش‌ها و ظرفیت‌های هلدینگ پارسیان، شامل مجموعه‌های هتل‌های پارسیان، شرکت راه‌آهن شرقی بنیاد (بن ریل)،‌ مجموعه تفریحی ورزشی تله‌کابین توچال،‌ پارک ارم، مجموعه ایرانگردی و جهانگردی آزادی (آیتو)، شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی پرسپولیس، مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی پارسیان جماران و مجموعه فرهنگی ورزشی چمران (بولینگ عبده) است.

در همایش سرنخ گردشگری به صورت تفکیکی حوزه‌های فعالیت، چالش‌ها و ظرفیت‌ها همراه با اعداد و ارقام به شرکت‌کنندگان ارائه خواهد شد. 

در پایان پس از ارائه مدیران و کارشناسان بخش‌های مختلف هلدینگ شما می‌توانید در حاشیه همایش در «کافه سرمایه شنبه» با مدیران بخش‌های این هلدینگ مذاکره کنید. این مذاکرات در جهت راه‌اندازی استارتاپ جدید، همکاری‌های مشترک استارتاپ‌ها، مدیران فضاهای اشتراکی، شتاب‌دهنده‌ها، سرمایه‌گذاری‌های مشترک با صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، صورت خواهد گرفت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنید:

https://evand.com/events/7067655

2 دیدگاه
  1. علی می‌گوید

    سلام ؛توو ایوند باز نمیشه این رویداد برای ثبت نام

  2. محمد می‌گوید

    سلام
    لینک در ایوند باز نمیشه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.