میان‌برهایی ساده به‌سوی ‌سئو

0
  • یک نام منحصر‌به‌فرد انتخاب کنید

بهتر است نام شرکت شما به‌گونه‌ای باشد که افراد به آسانی بتوانند شما را جست‌وجو کنند. اگر شما یک نام متداول انتخاب کنید، کار دشوارتر می‌شود؛ باید نام شرکت‌تان منحصر‌به‌فرد باشد.

  • یک وب‌سایت قدرتمند ایجاد کنید

وب‌سایت‌ شما باید به بازدیدکننده نشان دهد که دقیقا شما چه‌کار می‌کنید، برای چه کسانی خدمات ارائه می‌دهید و چگونه این کار را انجام می‌دهید. در توضیحات خود از عبارات متداول استفاده کنید. به‌خاطر داشته باشید همیشه کیفیت نسبت به کمیت برتری دارد. اگر بیش از اندازه تگ‌های مختلف در وب‌سایت خود قرار دهید، نتیجه کار منفی خواهد بود.

  • در وب‌سایت خود یک بلاگ بگنجانید

یک بلاگ با کیفیت به وب‌سایت خود اضافه کنید. سعی کنید به‌طور منظم برای مثال یک‌بار در هفته، مطالبی را در بلاگ قرار دهید. بهتر است خودتان برای بلاگ مطلب بنویسید اما اگر وقت این کار را ندارید، از دیگران اجازه بگیرید تا مطالب آن‌ها را در بلاگ قرار دهید یا فردی را برای این کار استخدام کنید.

در این حین باید دقت کنید که عناوین مطالب شما شامل واژگانی باشد که کاملا قابل جست‌وجو است و به‌طور مستقیم به موضوع متن مربوط می‌شود.

  • افراد را به وب‌سایت خود جذب کنید

هیچ‌چیز بیشتر از بازدید مداوم از وب‌سایت‌، سئو را تقویت نمی‌کند. با استفاده از ترکیبی از توییت‌های خودکار که هر یک حاوی یک لینک و نقل‌قول، تصویر و ویدئوهای جالب و کوتاه هستند، می‌توانید در این راه موفق باشید.

  • وب‌سایت‌ خود را قابل جست‌وجو کنید

گنجاندن یک نقشه وب‌سایت می‌تواند مفید باشد. همچنین ابزارهایی مانند Google Webmaster Tools  وجود دارد که متخصصان باتجربه از آن‌ها برای ارزیابی و تقویت کیفیت و قابلیت جست‌وجوی وب‌سایت شما استفاده می‌کنند. برای دریافت کمک فنی، همیشه روی متخصصان معتبر حساب کنید.

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.