انتخاب سردبیر مدیریت تیم

قابلیت جدید واتس‌اپ برای درآمد از کسب‌وکارها

واتس‌اپ بیزینس
پلتفرم رسانه اجتماعی واتس‌اپ، اکنون تصمیم گرفته ‌اپلیکیشن کسب‌و‌کار خود واتس‌اپ بیزینس را توسعه دهد و آن را برای کاربران جذاب‌تر کند. واتس‌اپ کسب‌و‌کارهای کوچک را که مدت طولانی از‌ حساب‌های خود استفاده می‌کنند، هدف قرار داده ‌و این اقدام برای کسب درآمد از پلتفرم رایگان واتس‌اپ است

پلتفرم رسانه اجتماعی واتس‌اپ، اکنون تصمیم گرفته ‌اپلیکیشن کسب‌و‌کار خود واتس‌اپ بیزینس را توسعه دهد و آن را برای کاربران جذاب‌تر کند.

واتس‌اپ کسب‌و‌کارهای کوچک را که مدت طولانی از‌ حساب‌های خود استفاده می‌کنند، هدف قرار داده ‌و این اقدام برای کسب درآمد از پلتفرم رایگان واتس‌اپ است.

مسئولان واتس‌اپ بیزینس می‌گویند: «بعد از ‌راه‌اندازی اپلیکیشن واتس‌اپ بیزینس مردم به ما می‌گویند که چت‌کردن با یک کسب‌و‌کار برایشان سریع‌تر و آسان‌تر از برقراری تماس یا ارسال ایمیل شده است. امروز ما پشتیبانی خود را از کسب‌و‌کارهایی که به ابزارهای قدرتمندتر برای برقراری ارتباط با مشتریان خود نیاز دارند، توسعه می‌دهیم.»

واتس‌اپ بیزینس کسب‌و‌کارهای کوچک را که مدت طولانی از‌ حساب‌های خود استفاده می‌کنند، هدف قرار داده است

کاربران به شیوه زیر با یک کسب‌و‌کار ارتباط برقرار می‌کنند:

درخواست اطلاعات مفید: وقتی شما به یک تایید ارسال نیاز دارید، می‌توانید شماره تلفن همراه خود را به یک کسب‌و‌کار روی وب‌سایت آنها، روی اپلیکیشن آنها، یا در فروشگاه آنها ارائه دهید تا اطلاعات را از طریق واتس‌اپ برای شما ارسال کنند. 

شروع یک گفت‌وگو: یک دکمه کلیک برای گفت‌وگو روی وب‌سایت یا آگهی فیس‌بوک وجود دارد تا به سرعت به یک کسب‌و‌کار پیام دهید.

دریافت پشتیبانی: برخی ‌کسب‌و‌کارها می‌توانند پشتیبان در زمان واقعی را از طریق واتس‌اپ ارائه دهند تا به پرسش‌ها درباره محصولات خود پاسخ داده یا در حل مسائل کمک کنند. با این رویکرد، شما کنترل کامل روی پیام‌هایی که دریافت می‌کنید، خواهید داشت. کسب‌و‌کارها برای ارسال پیام‌های خاص هزینه‌ای را پرداخت خواهند کرد. پیام‌ها نیز رمزگذاری می‌شوند و شما می‌توانید هر کسب‌و‌کاری را با یک تلنگر مسدود کنید.

مدیران واتس‌اپ بیزینس می‌گویند: «ما کسب‌و‌کارهای بیشتری را جذب واتس‌اپ خواهیم کرد. برای این کار، به طور مستقیم با هزاران کسب‌و‌کار و تعدادی از شرکت‌های متخصص در مدیریت روابط مشتریان همکاری می‌کنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.