فن‌فیکس

ارائه خدمات در خانه

0

همه‌گیر‌شدن استفاده از اینترنت و گوشی‌های تلفن همراه در جامعه این فضا را ایجاد کرده است که خدماتی که در گذشته فقط به صورت فیزیکی و حضوری در دسترس بود را بتوان از طریق گوشی موبایل بدون اینکه نیاز به خروج از منزل باشد، درخواست داد و در محل دریافت کرد.

حوزه خدمات منزل که شامل خدمات گسترده می‌شود نیز یکی از آن حوزه‌هایی است که با نفوذ اینترنت در خانه بسیار پر‌طرفدار شده ‌و استارتاپ‌های مختلفی هم شروع به خدمات‌رسانی در این حوزه کرده‌اند. استارتاپ فن‌فیکس به نشانی fanfix.ir‌ یکی از این استارتاپ‌هاست که خدمات مختلفی را در این حوزه از جمله رنگ‌کاری، کارهای الکتریکی، لوله‌کشی، خدمات ساختمانی و غیره ارائه می‌دهد.

فن‌فیکس چه کمکی به کاربران می‌کند؟

فن‌فیکس یک روش برای یافتن یک نفر اهل فن (متخصص) است که با کمک آن کاربران می‌توانند متخصص کاردان و مورد اعتماد خود را برای انجام خدمت مورد نظر‌ به کار بگیرند. برای استفاده از خدمات فن‌فیکس لازم است کاربران ابتدا ثبت‌نام کرده و سپس خدمت مورد نظر خود را از لیست خدمات موجود انتخاب کنند. سپس راجع به کار خود کمی اطلاعات بدهند و پس از آن از طرف فن‌فیکس متخصص مورد نظر برای کاربر انتخاب و برای ارائه خدمات به محل فرستاده می‌شود.

کاربران می‌توانند از بین لیست خدمات موجود در سایت، یک مورد که از همه بیشتر با خدمت مورد درخواست آنها همخوانی دارد را انتخاب کنند و این کار را ادامه دهند تا به خدمت مورد نظر خود برسند. برای بررسی دقیق‌تر خدمت مورد درخواست، لازم است به چند سوال پاسخ دهند.پس از جست‌وجو، مناسب‌ترین «هندی‌من» یا متخصص موجود به کار برای آنها تخصیص داده می‌شود. سپس اطلاعات کاربر برای هندی‌من مورد نظر ارسال می‌شود و در اسرع وقت و یا زمان پیشنهادی که کاربر اعلام کرده است، با او تماس گرفته می‌شود.

فن‌فیکس یک روش برای یافتن یک نفر اهل فن (متخصص) است که با کمک آن کاربران می‌توانند متخصص کاردان و مورد اعتماد خود را برای انجام خدمت مورد نظر‌ به کار بگیرند.

کاربران می‌توانند از طریق راهنمای هزینه خدمات در تخمین بودجه مورد نیاز خدمت درخواستی اطلاع پیدا کنند. همچنین هزینه خدمت به صورت تلفنی یا پس از بازدید به کاربر اعلام خواهد شد.

در صورتی که پس از اعلام هزینه خدمت از طرف فن‌فیکس، کاربر از ادامه کار منصرف شود، هیچ گونه هزینه‌ای از او دریافت نخواهد شد‌ و در صورتی که اعلام هزینه بدون بازدید مقدور نباشد، بازدید صورت می‌گیرد و هزینه انجام خدمت پس از بازدید اعلام می‌شود. پس از دریافت خدمات نیز کاربران می‌توانند متخصصان را با دادن نمره‌ای بین ۱ تا ۵ ارزیابی کنند‌ و همچنین می‌توانند ارزیابی‌های قبلی او را در سایت فن‌فیکس مطالعه کنند.

در فن‌فیکس سعی شده است خدمات با گارانتی و با قیمتی مقرون‌به‌صرفه ارائه شود. هزینه بعضی از خدمات قابل پیش‌بینی و ثابت است. مثل نصب کولر، نصب فن و مانند آن. در مورد این نوع خدمات، قیمت از پیش تعیین‌شده و مشخص است و تغییر نمی‌کند.

ولی هزینه بعضی از خدمات غیر‌قابل پیش‌بینی و متغیر است و بستگی به کار مشتری دارد . مثلا تعمیر وان حمام هزینه ثابتی ندارد و بسته به علت مشکل، نوع لوله‌کشی ساختمان و غیره متغیر است. هزینه این خدمات پس از مذاکره مشتری با اهل فن و یا پس از بازدید اولیه مشخص می‌شود. اما مشتری می‌تواند پس از اطلاع از قیمت و قبل از انجام خدمت، از دریافت خدمت انصراف دهد و متحمل هزینه نشود.

فن‌فیکس یک پلتفرم دو‌سویه است و از طرف دیگر این امکان برای اهل فن و متخصصان هم وجود دارد که با ثبت‌نام از طریق فرمی که برای آنها در سایت قرار داده شده، بتوانند پس از ارزیابی به تیم فن‌فیکس بپیوندند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.