یلدا، فرصتی برای دیده شدن

شرایط فروش غرفه‌های نمایشگاهی یلدای استارت‌آپی ۹۷

حضور پر رنگ سرمایه گذاران و شرکت های بزرگ در این رویداد، فرصتی استثنایی برای دیده شدن، جذب سرمایه و رشد و توسعه استارتاپ ها فرآهم آورده است.

هفته‌نامه شنبه برای سومین سال متوالی در شب خاطره‌انگیز یلدا با رویدادی بزرگتر، با شکوه‌تر و برنامه‌هایی متنوع‌تر میزبان فعالان استارت‌آپی و کارآفرینی کشور خواهد بود.

این گردهمایی که در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار می‌شود، طبق روال هر سال شامل چندین پنل سخنرانی با حضور کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها خواهد بود.

در حاشیه رویداد برای استارت‌آپ‌ها و مجموعه‌های مرتبط با اکوسیستم استارت‌آپی، غرفه‌های نمایشگاهی درنظر گرفته‌شده تا در زمان پذیرایی پیش از برنامه و استراحت بین برنامه و پایان مراسم خود را معرفی نموده و از فضای تعاملی موجود برای شبکه‌سازی و ایجاد ارتباطات موثر استفاده کنند.

در این فضای نمایشگاهی ۴۰ غرفه با متراژ‌های ۶، ۹، ۱۲ و ۲۴ متری در مکان لابی سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برای استارت‌آپ‌ها در نظر گرفته شده است.

حضور پر‌رنگ سرمایه‌گذاران و شرکت‌های بزرگ در این رویداد، فرصتی استثنایی برای دیده‌شدن، جذب سرمایه، رشد و توسعه استارت‌آپ‌ها فراهم آورده است.

غرفه‌های نمایشگاهی
در شب یلدای امسال شاهد اعلام رسمی و امضا قراردادهای مهم صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر خواهیم بود و برای اولین بار در اکوسیستم استارت‌آپی ایران، مجموعه وی‌سی‌ها، سیاستشان را برای سال آینده اعلام خواهند کرد

همچنین امید و ارائه راهکارهای مثبت و راهگشا برای عبور از بحران و حل مشکلات فعلی، از جمله مهمترین محورهای پنل‌ها و موضوعات مورد بحث در این همایش باشکوه خواهد بود.

شرکت‌ها و صندوق های سرمایه‌گذاری خطرپذیر در مکانی طراحی‌شده، در لابی مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران تحت عنوان «کافه سرمایه» به‌صورت تخصصی میزبان استارت‌آپ‌ها و افرادی خواهند بود که به دنبال جذب سرمایه و خلق ارزش هستند.

در پایان مراسم نیز بعد از حافظ‌خوانی و عکس یادگاری، درکنار غرفه‌های نمایشگاهی و در فضای اختصاص داده شده به شبکه‌سازی و پیدا‌کردن هم‌تیمی و انتقال تجربه، طبق سنت دیرینه ایران، مراسم سنتی شب یلدا اجرا خواهد شد.

شایان ذکر است آخرین مهلت اخذ غرفه در نمایشگاه یلدای کارآفرینان استارت‌آپی، ۱۵ آذرماه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی اخذ غرفه با شماره‌های ذیل تماس بگیرید.

بابازاده: ۰۹۱۲۹۳۴۵۱۳۵

هفته نامه شنبه: ۸۶۰۳۱۳۰۶-۰۲۱