شنبه با صدای شیپور آمد

0

هفته نامه شنبه این هفته به سراغ رضا اربابیان، مدیرعامل شیپور رفته و در گفتگوی چالشی با او این مسئله را مطرح کرده  که «آیا شیپور یک برند شکست خورده است؟» رضا اربابیان از استراتژی های شیپور در بازار نیازمندی های ایران تمام قد دفاع می کند و می گوید که نگاه آنها بلند مدت است و به تصاحب بازار یک میلیون دلاری نیازمندی های آنلاین می اندیشند.

در سر مقاله این شماره اکبرهاشمی سردبیر هفته نامه شنبه با تیتر ” استارتاپ با طعم گیلاس!” به راز مانایی عباس کیارستمی  اشاره می کند و در نهایت به این جمع بندی می رسد که ارزش آفرینی راز مانی است و استارتاپ های ایرانی هم باید برای ماندگاری و موفقیت به آن توجه کنند.

در صفحه مدرسه استارتاپ، مهدی علیپور، دکتر استارتاپ، به جوانان توضیح می دهد ایده هایشان را به که بگویند، چگونه بگویند و کی بگویند. این مطلب را اصلا از دست ندهید!

در صفحه برند استوری داستانِ بستنی ۴۰ ساله ایرانی را می خوانیم؛ اینکه چگونه بستنی های میهن ۴۰ تابستان داغ را دوام آوردند؟ همچنین داستان برندی ۱۵۰ ساله که از یک روستا شروع کرد را می خوانیم.

در صفحه تیم ورک مطلبی با عنوان «آموزش کارکنان همیشه هم هزینه بر نیست» را می خوانیم؛ این مطلب سه روش کم هزینه برای افزایش مهارت های کارکنان یک استارتاپ را می گوید و اینکه مدیران استارتاپی باید چه مقدار حقوق برای خودشان در نظر بگیرند.

در این شماره در صفحه آغاز راه  داستان  استارتاپ های نوپا  مثل نظر بازار، وی کلیک، سورانو و… را باهم می خوانیم

در صفحه اکوسیستم مطلب«روس ها تجربه عمو تام را کپی می کنند!» را که می گوید چگونه روسها اکو سیستم امریکا را کپی برداری می کنند، از دست ندهید. همچنین مطالب «تاثیر کمریج بر استارتاپ های انگلیسی» و«آینده اینترنت تلفن همراه در چین» جزو مطالب خواندنی این بخش اند.

در صفحه فین تک می خوانیم که «کدام استارتاپهای فینتک در ایران آینده درخشانی دارند» و همینطور می خوانیم که «فین تک در ایران به جایی می رسد یا خیر»

در صفحه برند و تبلیغات راهکارهای تبلیغاتی غول الکترونیک جهان”سونی” را می خوانیم و می خواهیم بدانیم که چه چیز باعث شده نام سونی همچنان بر سر زبان ها باشد

همچنین استارتاپی ها می توانند در صفحه رویداد، زمان بندی ایونت های تا ۲۵ تیر را بخوانند

می توانید شنبه را از کیوسک های مطبوعاتی یا سایت جار یا در شنبه مگ مطالعه کنید. یا با ۵۰ درصد تخفیف از سایت Eshterak.ir  اشتراک بگیرید.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.