«سرنخ گردشگری» در دست فعالان استارتاپی

بهترین فرصت برای شروع همکاری مشترک استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران با هلدینگ پارسیان

0

همایش «سرنخ گردشگری» با موضوع سرمایه‌گذاری در راهکارهای نوین خدمات‌دهی در صنعت گردشگری روز سه‌شنبه ۲۵ دی‌ماه در هتل پارسیان اوین تهران برگزار می‌شود.

ایران یکی از زیباترین کشورهای دنیاست که جاذبه‌های بی‌نظیری را در دل خود جای داده است. آمارها نشان می‌دهند طی سال‌های اخیر آمار گردشگری چه خارجی و چه داخلی در ایران رشد خوبی داشته است؛ هر‌چند که با مطلوب خود فاصله زیادی دارد. اما این اتفاق چطور رخ داده است؟ نقش استارتاپ‌ها در این میان چه بوده است؟

با وجود تلاش‌هایی که در راستای فعال‌کردن ظرفیت‌های صنعت گردشگری صورت‌گرفته، اما به نظر می‌رسد که هنوز بسیاری از این ظرفیت‌ها دست‌نخورده و غیرفعال باقی مانده‌اند که در این میان، استارتاپ‌ها می‌توانند نقش موثری را در توسعه و رشد صنعت گردشگری ایفا کنند.

رشد استارتاپ‌های گردشگری ایران در بستر دیجیتال، نقش مهمی در این زمینه ایفا کرده است. انتشار اطلاعات و تولید محتوای به‌روز و درست از پتانسیل‌های گردشگری در ایران، سهولت تهیه بلیت هواپیمای ارزان، رزرو هتل ارزان، مقایسه قیمت و… زمینه‌ساز بهبود شرایط گردشگری برای هر دو دسته گردشگران داخلی و خارجی شده‌اند.

همایش یک‌روزه «سرنخ گردشگری» هلدینگ سیاحتی و حمل‌و‌نقل پارسیان برگزار خواهد شد. هدف از برگزاری این همایش، آشنایی با چالش‏ها و ظرفیت‏های هلدینگ سیاحتی و حمل‌و‌نقل پارسیان، شامل مجموعه‏‌های هتل‏های پارسیان، شرکت راه‌آهن شرقی بنیاد (بن‌ریل)،‌ مجموعه تفریحی ورزشی تله‌‌کابین توچال،‌ پارک ارم، مجموعه ایرانگردی و جهانگردی آزادی (آیتو)، شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی پرسپولیس، مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی پارسیان جماران و مجموعه فرهنگی ورزشی چمران است.

برنامه همایش سرنخ گردشگری

در این همایش به صورت تفکیکی حوزه‏‌های فعالیت، چالش‏ها و ظرفیت‏‌ها همراه با اعداد و ارقام به شرکت‌‌کنندگان ارائه خواهد شد. در پایان پس از ارائه مدیران و کارشناسان بخش‌های مختلف هلدینگ افراد شرکت‌کننده می‌توانند در حاشیه همایش در «کافه سرمایه شنبه» با مدیران بخش‏های این هلدینگ مذاکره کنند. این مذاکرات در جهت راه‌اندازی استارتاپ جدید، همکاری‌های مشترک استارتاپ‏‌ها، مدیران فضاهای اشتراکی، شتاب‌دهنده‌‏ها، سرمایه‌‌گذاری‏‌های مشترک با صندوق‌‏های سرمایه‌‌گذاری خطرپذیر، صورت خواهد گرفت.

در این رویداد نازنین دانشور (بنیانگذار تخفیفان)، مجید حسینی نژاد (بنیانگذار علی‌بابا)، امیرعلی مهاجر (مدیر ارشد اجرایی اسنپ تریپ)، رضا زرنوخی ( رئیس انجمن وی‌سی ایران)، اکبر ‌هاشمی (مدیر مسئول هفته‌نامه شنبه)، علی کشفی (هم‌بنیانگذار فلایتیو) و محمد هادی شجاری ( بنیانگذار آریا مدتور) ‌ حضور دارند و درباره محورهای مختلف مرتبط با صنعت گردشگری بحث و تبادل نظر خواهند داشت‌.

گفتنی است مجموعه هتل‌های پارسیان از سال ۱۳۷۴ به عنوان هلدینگ تخصصی در زمینه هتلداری با در اختیار داشتن ۲۱ هتل سه، چهار و پنج‌ستاره در سطح کشور فعالیت دارد و متناسب با تقاضاهای روز‌افزون بازار گردشگری، با ارائه خدمات اقامتی، پذیرایی، ورزشی و تفریحی در سطح استانداردهای ملی و بین‌المللی، نقش تعیین‌کننده‌ای را در صنعت هتلداری کشور ایفا می‌کند.

هلدینگ هتل‌های پارسیان در سال‌های اخیر با تکیه و تمرکز به آموزش منابع انسانی، نوآوری، خلاقیت و مدیریت علمی، جایگاه ممتازی را در عرصه هتلداری کشور به‌دست آورده ‌و این رویداد نیز قرار است با همفکری فعالان استارتاپی به پیدا‌کردن راه‌های خلاقانه‌ای ‌برای رشد و توسعه صنعت گردشگری ایران و استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود بینجامد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنید:

https://evand.com/events/7067655

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.