روز بازاریابی دیجیتال

برای دومین‌بار برگزار می‌شود

0

رویداد روز بازاریابی دیجیتال فرصتی است برای آموختن، شبکه سازی با جامعه بزرگ دیجیتال مارکتینگ ایران و به اشتراک گذاشتن تجربیات تلخ و شیرین در مسیر پر‌فراز و نشیب بازاریابی دیجیتال.

جهان به سرعت در حال حرکت به سوی دیجیتال‌شدن است و مردم روزانه و به‌صورت مداوم در حال استفاده از محصولات و محتوای دیجیتال هستند، شرکت‌ها شروع به بررسی اهمیت دیجیتال در کسب‌و‌کار خود کرده‌اند و آن را مقوله‌ای جدی و ضروری می‌دانند.

یکی از اهداف برگزاری رویداد روز بازاریابی دیجیتال کشف روش های نو و خلاقانه برای روبه رو‌شدن با چالش های بازاریابی دیجیتال در عصر مدرن است. حضور برندهای مطرح در رویداد روز بازاریابی دیجیتال، این رویداد را به بستر مناسبی برای رشد و پیشرفت در فضای دیجیتال مارکتینگ تبدیل کرده‌است.

کلیه علاقه‌مندان به مباحث بازاریابی و کارآفرینی می‌توانند با شرکت در دومین رویداد روز بازاریابی دیجیتال با مدیران با تجربه و متخصصان بازاریابی دیجیتال ایران آشنا شده و در پنل‌ها و ورکشاپ‌های تخصصی شرکت کنند. مدیران بازاریابی استارتاپ‌های علی‌بابا، تپ‌سی، دیجی‌کالا، بامیلو، بیمه بازار، ایوند و نت‌برگ از جمله شرکت‌کنندگان در این رویداد به شمار می‌روند.

گفتنی است رویداد حاضر، دومین رویداد روز بازاریابی دیجیتال محسوب می‌شود که اولین رویداد آن در اردیبهشت امسال در دانشگاه الزهرای تهران برگزار شده بود و در آن حدود ۸۵۰ نفر ثبت‌نام کرده و حضور یافتند. در اولین دوره نیز مدیران بازاریابی هفت شرکت دیجی‌کالا، ریحون، علی‌بابا، سامسونگ، چیلیوری، تپ‌سی، دیوار و بادکوبه حضور داشتند که تجربه‌های خود را با علاقه‌مندان به اشتراک گذاشتند.

برنامه‌های دومین روز بازاریابی دیجیتال

در دومین کنفرانس روز بازاریابی محتوا برنامه‌هایی مانند کارگاه بازاریابی محتوا، ورکشاپ ecrm، ورکشاپ SEO-SEM، ورکشاپ استراتژی طراحی کمپین، ورکشاپ دیجیتال برندینگ، ریتارگتینگ و پنل تبلیغات اینترنتی برگزار خواهد شد و دو سخنرانی نیز با موضوعات «استراتژی‌های رقابتی» و «همکاری در فروش دیجی‌کالا» برگزار خواهد شد.

هدف اصلی از برگزاری دومین رویداد روز بازاریابی دیجیتال افزایش میزان مشارکت در عرصه اشتراک تجارب، دانش و مهارت‌های مرتبط با کسب‌و‌کار عنوان شده است. مسئولان برگزاری دومین کنفرانس روز بازاریابی دیجیتال امیدوارند که این رویداد به اشتراک‌گذاری تجربه‌های کسب‌شده با توجه به شرایط بومی و فرهنگ بازاریابی ایران بینجامد تا آمادگی هرچه بیشتری برای مواجه‌شدن با چالش‌های کمتر شناخته‌شده در این حوزه به وجود آید.

این رویداد در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ دی ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی واقع در دانشگاه علوم پزشکی ایران در تهران برگزار خواهد شد. 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.