راه‌اندازی کسب‌و‌کار بدون سرمایه

0

کارگاه «راه‌اندازی کسب‌و‌کار بدون سرمایه» سعی دارد با ارائه راهکارهای عملی و معرفی ایده‌هایی برای راه‌اندازی کسب‌و‌کار بدون سرمایه اولیه و همچنین گفت‌و‌گو با کارآفرینان برتر در این زمینه تمام توان خود را برای رسیدن افراد به اهدافشان در زمینه راه‌اندازی کسب‌و‌کار و همچنین کمک به رونق فضای کسب‌و‌کار، پیاده‌سازی کند

کارگاه راه‌اندازی کسب‌و‌کار بدون سرمایه

در شرایط موجود که نرخ بیکاری بالایی در جامعه وجود داشته و وضعیت اقتصادی هم به‌گونه‌ای شده که بسیاری از کارمندان برای تامین مخارج خود مجبورند به فکر شغل دوم باشند، متقاضیان کار چندین برابر بیشتر شده و به نظر می‌رسد فرصت‌های شغلی پیش روی ما بسیار اندک است.

تصوری که بسیاری از افراد دارند این است که برای راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار حتما باید سرمایه زیادی داشت و راه‌اندازی کسب‌و‌کار در این شرایط اقتصادی بسیار پر‌ریسک بوده و امکان‌پذیر نیست.

کارگاه راه‌اندازی کسب‌و‌کار بدون سرمایه سعی دارد با ارائه راهکارهای عملی و معرفی ایده‌هایی برای راه‌اندازی کسب‌و‌کار بدون سرمایه اولیه و همچنین گفت‌و‌گو با کارآفرینان برتر در این زمینه تمام توان خود را برای رسیدن افراد به اهدافشان در زمینه راه‌اندازی کسب‌و‌کار و همچنین کمک به رونق فضای کسب‌و‌کار، پیاده‌سازی کند.

گفتنی است این کارگاه در روز دوشنبه ۹ مهرماه در مرکز رشد علم و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز در محل سالن آموزش این مرکز برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.