دیجیتال مارکتینگ چگونه به کمک برگزارکننده‌های رویداد می‌آید؟

0

در این رویداد، اعضای تیم تبلیغات و بازاریابی شرکت «ایوند» با برگزارکنندگان رویدادهای دانشجویی در دانشگاه شریف از نزدیک دیدار می‌کنند و پیرامون وضعیت رویدادهای دانشجویی صحبت می‌کنند.

وب‌سایت «ایوند» با همکاری انجمن علمی دانشجویی دانشکده عمران دانشگاه شریف رویدادی با موضوع دیجیتال مارکتینگ و روش‌های تاثیرگذاری را برگزار می‌کند.
مخاطبان این رویداد، برگزارکنندگان رویدادهای دانشجویی (اعضای انجمن‌های علمی، تشکل‌های دانشجویی، کانون‌های ادبی و فرهنگی و دیگر نهادهای دانشجویی فعال) هستند که برای اولین‌بار قصد برگزاری رویداد را دارند‌ یا ‌علاقه‌مند به کسب تجربه در این زمینه هستند. همچنین افرادی که قبلا از «ایوند» استفاده کرده‌اند و مایل هستند تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند یا به تیم ایوند بازخورد بدهند نیز از جمله مخاطبان هدف رویداد محسوب می‌شوند.

در این رویداد، اعضای تیم تبلیغات و بازاریابی شرکت «ایوند» با برگزارکنندگان رویدادهای دانشجویی در دانشگاه شریف از نزدیک دیدار می‌کنند و پیرامون وضعیت رویدادهای دانشجویی صحبت می‌کنند. گپ‌و‌گفتی که انجام می‌شود، با هدف شناسایی دغدغه‌ها و مشکلات برگزارکنندگان رویداد، توسعه‌ فردی آنها و نیز کمک به برگزاری موثرتر و اثربخش‌تر رویدادهای دانشجویی این دانشگاه است.

برقراری ارتباط دوسویه، تعامل و شبکه‌سازی به شرکت‌کنندگان این رویداد کمک می‌کند تا بتوانند در رویدادهای آتی، با همکاری و همفکری یکدیگر پیش بروند و از پتانسیل‌های فردی یا گروهی خود بهره‌‌ کافی را ببرند. در این دورهمی، برگزارکنندگان رویداد توسط سفیر «ایوند» در دانشگاه خود، با طرح مخصوصی که ایوند به طور خاص برای دانشگاه آنها در نظر گرفته است، آشنا خواهند شد و در مورد مزایای این طرح نیز صحبت می‌شود.

حمایت تبلیغاتی ایوند برای رویدادهای دانشجویی، به افرادی تعلق می‌گیرد که در این رویداد حضور داشته باشند. گفتنی است سایت ایوند، سرویسی آنلاین برای معرفی، اطلاع‌رسانی و فروش بلیت اینترنتی مخصوص هر رویداد است.

«رویداد» عبارت است از برنامه‌ای با زمان شروع و پایان مشخص و محدود، مکان مشخص و تعریف مشخص از نحوه‌‌ اجرا که توسط فرد یا افرادی برگزار می‌شود و عده‌ای دورهم جمع می‌شوند و اطلاعاتی را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند که می‌تواند به صورت حضوری و یا آنلاین (وبینار) برگزار شود. حضور افراد در رویداد می‌تواند رایگان یا در قبال پرداخت مبلغی صورت گیرد.

این رویداد در روز دوشنبه ۲۰ اسفندماه در دانشکده عمران دانشگاه شریف برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت ایوند مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۹۶۶۵۷۶ تماس حاصل کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.