تکاپو و مذاکرات پیاپی در ساعات نخست

حجت نجف‌پور مدیر سرمایه‌گذاری حرکت اول

0

حرکت اول، VC همراه اول است که کار سرمایه‌گذاری همراه اول را روی استارتاپ‌ها انجام می‌دهد. این شرکت ۳‌شتاب‌دهنده دانشگاهی شهید بهشتی، دانشگاه شیراز و دانشگاه صنعتی اصفهان را زیرمجموعه خود دارد.

حرکت اول، VC همراه اول است که کار سرمایه‌گذاری همراه اول را روی استارتاپ‌ها انجام می‌دهد. این شرکت ۳‌شتاب‌دهنده دانشگاهی شهید بهشتی، دانشگاه شیراز و دانشگاه صنعتی اصفهان را زیرمجموعه خود دارد. این شرکت از کسب‌وکارهایی حمایت می‌کند که بتوانند با همراه اول هم‌افزایی داشته باشند.

حجت نجف‌پور، مدیر سرمایه‌گذاری حرکت اول می‌گوید: «اینوتکس به عنوان یک نمایشگاه تخصصی، فرصت بسیار خوبی است که فعالان اکوسیستم استارتاپی کشور دور هم جمع شوند. نمایشگاه‌هایی چون الکامپ و فین‌استارز در کشور برگزار می‌شوند ولی اینوتکس تنها به اکوسیستم استارتاپی اختصاص دارد که حاضران در آن می‌توانند با کمک آن اکوسیستم را بزرگ‌تر کنند و هرسال نمایشگاه قدرتمندتری داشته باشند.»

او درباره یافته‌های خود از روز اول نمایشگاه اظهار می‌کند: «این نمایشگاه در همان ساعات نخست با تکاپو و بازدید بسیاری همراه بود و ما در همان چند ساعت با چندین نهاد دانشگاهی و استارتاپ گفت‌وگو کردیم.»

نجف‌پور درباره اثربخشی این نمایشگاه بیان می‌کند: «برگزارکنندگان نمایشگاه‌های تخصصی غالبا سازوکارهایی برای پیوند سرمایه‌گذاران و شتاب‌دهنده‌ها با استارتاپ‌ها دارند و در قالب شاخص‌های عملکردی خود گزارش می‌کنند.»

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.