تناسب اندام با فیت‌شیپ

0

با توجه به ماشینی‌شدن زندگی که یکی از معایب بزرگ آن پشت‌میز‌نشینی و کم‌تحرکی است، توجه به تناسب اندام و زندگی سالم باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد، ولی متاسفانه اکثر افراد به دلیل مشغله زیاد ‌و کمبود زمان معمولا نمی‌توانند به طور منظم ورزش کنند و به سلامت خود اهمیت بدهند.

سایت fitshape.ir‌ برای کمک به ارتقای سلامت افراد و در نهایت جامعه یک باشگاه مجازی راه‌اندازی کرده است که در آن کاربران می‌توانند پس از ثبت‌نام یک مربی ورزشی و یک متخصص تغذیه را به دلخواه انتخاب کنند. مربی براساس متابولیسم هر فرد برایش برنامه ورزشی و تغذیه‌ای تنظیم می‌کند و هر روز عملکرد فرد کنترل می‌شود و برایش پیامکی ارسال می‌شود.

به علاوه فیت‌شیپ با ثبت و کنترل ریز عملکرد فرد به او کمک می‌کند تا عملکرد خود را در محدوده امن نمودار سلامتش قرار دهد و برای رسیدن به تناسب اندام نهایی برای فرد ریز اهدافی تعیین می‌کند تا فرد راحت‌تر بتواند به هدف خود دست پیدا کند. همچنین در بخش مربی یا متخصص هستید؟ مربیان می‌توانند با ثبت‌نام به تیم فیت‌شیپ بپیوندند.

در سامانه مربیان ورزشی فیت‌شیپ یک غرفه برای هر مربی در نظر گرفته می‌شود که می‌توانند ویدئو، عکس، متن و سایر مطالبی که درباره خودشان، دوره ورزشی که مدنظرشان هست و سیستم کاری که برای چاق‌کردن، لاغر‌کردن یا به تناسب اندام رساندن مشتریانتان به کار می‌برند، ارائه دهند.

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.