تبریز و دومین رویداد ملی بهار کارآفرینان استارتاپی

0

رامین اکبری، ریاست دومین رویداد ملی بهار کارآفرینان استارتاپی گفت: رویدادهای استارتاپی هر کدام به شکل متفاوتی طراحی شده‌اند و هر یک به نحوی در پیشرفت اکوسیستم شهری و شبکه‌سازی بین فعالان این حوزه موثر هستند.

بهار کارآفرینان استارتاپی نیز این هدف را دنبال می‌کند و اولین هدفمان توسعه فضای اکوسیستم کار‌آفرینی استارتاپی است.

بنیانگذار بهار کارآفرینان استارتاپی گفت: دومین رویداد، که یک رویداد کارآفرینی بود، با حضور بنیانگذاران استارتاپ‌های موفق کشور و استانی در تبریز به همراه پنل استارتاپ‌های موفق که با استقبال بی‌شماری از علاقه‌مندان به مباحث کارآفرینی و استارتاپی برگزار شد، با تلاش تیم اجرایی ۵۰ نفره که مدت ۷ ماه زمان گذاشته بودند، با استقبال ۸۰۰ نفر از فعالان (کارآفرین، استارتاپ، دانشجویان، اتاق بازرگانی و…) در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار شد.

دومین رویداد ملی بهار کارآفرینان استارتاپی روز چهارشنبه ۵ تیر در تالار وحدت دانشگاه تبریز، با سخنرانی بنیانگذاران علی‌بابا(مجید حسینی‌نژاد)، دیجی‌نلا(‌آرش ماهوتی‌)، بیمیتو(حامد ولی‌پور)، مجتبی محمودزاده‌(رایچت)، شهرام اشرف‌نیا(قونقا)، علی حاج‌محمدی(ژاکت و وردپرس)، صندلی داغ با رضا اربابیان (بنیانگذار شیپور) و پنل استارتاپ‌های موفق تبریز(۴استارتاپ تبریز به تایید شورای سیاستگذاری رویداد) با اجرای مهندس عباس باغبان برگزار شد.

همچنین برای اولین‌بار نمایشگاه کار در دومین رویداد ملی بهارکارآفرینان استارتاپی برگزار شد؛ محل مناسبی برای ملاقات بی‌واسطه و مستقیم بین کارجویان و کارفرمایان که تعدادی از کارجویان جذب شرکت‌ها شدند.

ایشان اشاره کردند که حضور بنیانگذاران و کارآفرینان موفق سبب شد که شاهد محتوای غنی با سطح کیفی بالا باشیم‌ که شبکه‌سازی یک مهارت عمده و مهم در زندگی و کسب‌و‌‌کار به حساب می‌آید و از این مهارت می‌توان در امور تجاری، سازمانی و شخصی استفاده کرد. از اسپانسرهای محترم دومین رویداد ملی بهار کارآفرینان استارتاپی، «دکتر امین اسدالله‌پور» بنیانگذار مرکز روانشناسی و نوروفیدبک سایبر

(www.cyberneuro.com‌) و مدیرعامل محترم شرکت دیدچی «مهندس سهند سالمی» ‌(www.deedchi.com) و همه مشارکت‌کنندگان بزرگوار که در برگزاری این رویداد ما را یاری کردند، سپاسگزارم. تمامی عزیزان مشارکت‌کننده در رویداد می‌توانند گزارش‌ها، تصاویر و اخبار رویداد را از طریق شبکه‌های اجتماعی بهار کارآفرینان استارتاپی و یا سایت
www.bkstartupi.com دریافت کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.