استارتاپی‌ها بخوانند!

0 90

 استارتاپتان را معرفی کنید 

اگر دوست دارید از شتاب‌دهنده‌ها بیشتر بدانید یا اینکه نمی‌دانید باید استارتاپتان را به یک شتاب‌دهنده معرفی کنید یا نه، به دعوت آواتک پاسخ دهید و در روز یکشنبه 3 مردادماه ساعت 18 سری به این شتاب‌دهنده بزنید. در این جلسه کارشناسان به سوالات شما پاسخ می‌دهند و ابهام‌هایی را که در این زمینه دارید به‌طور کامل برطرف می‌کنند.

 روندهای زندگی دیجیتال

در این کارگاه قرار است افراد چند ساعتی با هم درباره روند زندگی دیجیتال فکر کنند، آن را تحلیل کنند و یاد بگیرند که این روندها چه تاثیری بر زندگی آنها گذاشته است و چه کسب‌وکارهایی حول اینترنت و موبایل شکل گرفته‌اند. این روندها از سال 2000 تا 2014 مورد بررسی قرار خواهند گرفت. زمان این رویداد دوشنبه 4 مردادماه و مکان آن محل دانشکده فنی دانشگاه تهران است.

 رشدینوی چهارم

چهارمین برنامه از سری برنامه‌های رشدینو با هدف معرفی افراد موفق از زبان خودشان برگزار می‌شود. در این برنامه قرار است رضا شوهانی موسس «ادپلی» و هدیه دلجو موسس «حامی‌جو» حضور پیدا کنند و از رمز و راز موفقیت خود در کمتر از یک سال برای علاقه‌مندان بگویند. بازاریاب‌ها، تیم‌های استارتاپی و برنامه‌نویسان می‌توانند در این رویداد شرکت کنند. زمان برگزاری رشدینوی چهارم دوشنبه 4 مرداد برگزار می‌شود.

 ماراتن کشف و حل مسئله

وقتی به بروز خلاقیت و یافتن ایده‌های نو نیاز پیدا می‌کنیم، نقطه شروع برای ما ناشناس است. زمانی که مسئله ما به نظر بدون راه‌حل است یا بیش از یک راه‌حل دارد، دشوار است بتوانیم چند راه‌حل خلاقانه تولید کنیم و از بین آن‌ها بهترین را برگزینیم. 

در این نشست که در کافه آی‌تی برگزار می‌شود، چیستی و چرایی پیدایش تریز، یافته‌های کلیدی و برخی مفاهیم کاربردی آن معرفی و مرور می‌شوند و حاضران برخی از این آموخته‌ها را تمرین و تجربه می‌کنند. زمان برگزاری این رویداد سه‌شنبه 5 مردادماه خواهد بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.