استارتاپيها بخوانند!

0

کارگاه نوپاي ناب (Lean Startup)

در اين کارگاه که در تاريخ ۲۲ فروردين‌ماه در دانشکده فني دانشگاه تهران در آواتک برگزار مي‌شود، سارا اوزينگر قرار است مباحث استارتاپي را براي شرکت‌کنندگان ارائه کند. در اين کارگاه مدل بوم ناب نيز مورد بررسي قرار مي‌گيرد تا صاحبان ايده‌هاي استارتاپي بياموزند چگونه به اصلاح و آزمايش ايده‌هاي خود بپردازند. اين کارگاه به زبان انگليسي برگزار خواهد شد.

 

 دوره طراحي وب در دانشگاه اميرکبير

دومين دوره از دوره‌هاي کارآموزي CS+ در دانشکده فني و علوم کامپيوتر دانشگاه اميرکبير برگزار مي‌شود. اين دوره شامل دو ايستگاه آموزشي است که در ايستگاه اول به مباحث ابتدائي برنامه‌نويسي تحت وب و سمت clientپرداخته خواهد شد. همچنين مباحث CSS، LESS، STYLESHEET و HTML از ديگر سرفصل‌هاي اين دوره است. کارگاه ۱۵ساعته طراحي وب قرار است سه‌شنبه هر هفته راس ساعت ۱۷:۳۰ برگزار شود. مدت‌زمان هر کلاس دو ساعت و نيم خواهد بود.

 

 ماراتن برنامه‌نويسي گردشگري هاکاتريپ

مسابقه برنامه‌نويسي با موضوع گردشگري از چهارشنبه ۲۵ فروردين در دانشگاه شهيد بهشتي آغاز مي‌شود و تا جمعه ۲۷ فروردين ادامه خواهد داشت. در اين ماراتن سه‌روزه که با شرکت تيم‌هاي ۳ الي ۵ نفره برگزار مي‌شود، چالش‌هاي مسابقه مطرح مي‌شوند و اين تيم‌ها به بررسي و ارائه راهکارهاي خود براي حل اين چالش‌ها به رقابت مي‌پردازند. اطلاعات بيشتر درباره اين مسابقه در سايت هاکاتريپ قابل‌مشاهده است.

 

 رويداد استارتاپي آزاد تهران

گروهي متشکل از افراد خلاق قرار است ۲۵ فروردين‌ماه رويدادي آزاد را در يکي از پارک‌هاي محدوده مرکز تهران برگزار کنند. در اين رويداد آزاد استارتاپ‌ها و افراد دغدغه‌مند فضاي کسب‌وکار حضور پيدا مي‌کنند و در يک جلسه هم‌انديشي با هم به بحث و گفتگو مي‌پردازند. کليه دغدغ‌مندان فضاي استارتاپ و علاقه‌مندان به کار تيمي مي‌توانند در اين رويداد شرکت کنند. زمان اين رويداد ساعت ۱۷ خواهد بود و مکان دقيق پارک متعاقبا به شرکت‌کنندگان اعلام خواهد شد.

 

 همفکر کرمانشاه

۲۵ فروردين جلسات گروه همفکر در کرمانشاه برگزار مي‌شود. همفکر کرمانشاه همانند همفکر ديگر شهرها قرار است جلساتي را درباره مباحث استارتاپي و کسب‌وکار در اين استان برگزار کند. اين همفکر در شهر کرمانشاه و ساعت ۱۵ برگزار مي‌شود.

 

 کارگاه اندرويد (برنامه‌نويسي موبايل)

در اين کارگاه ۴روزه که در چهار پنج‌شنبه متوالي برگزار مي‌شود، مهم‌ترين سرفصل‌هاي مرتبط با برنامه‌نويسي اندرويد آموزش داده خواهند شد. محور اصلي اين کارگاه نرم‌افزار AndroidStudio خواهد بود. همچنين آموزش برنامه‌نويسي به زبان جاوا نيز در سرفصل‌هاي اين دوره جامع آموزشي گنجانده شده است. اولين جلسه اين کارگاه که از طرف شرکت تجارت الکترونيک چنته برگزار مي‌شود، در تاريخ ۲۶ فروردين‌ماه خواهد بود. همچنين پس از اتمام دوره به شرکت‌کنندگان گواهينامه معتبر ارائه خواهد شد.

اولين کارگاه آموزشي جوملا کالج تهران

کافه نوژا و سپنتا رايانه قزوين با همکاري يکديگر دوره آموزشي جوملا را برگزار مي‌کنند. اين دوره که در سه سطح مبتدي، متوسط و پيشرفته تقسيم‌بندي شده، به صورت آکادميک تجربيات متخصصان جوملا را آموزش مي‌دهد. سطح مبتدي اين کارگاه يک‌روزه در روز ۲۷ فروردين‌ماه از ساعت ۹ الي ۱۵:۳۰ برگزار مي‌شود و قرار است به آشنايي اوليه با جوملا بپردازد. از مهم‌ترين محورهاي سطح اول مي‌توان به مديريت قالب‌ها، ماژول‌ها و پلاگين‌ها، مديريت زبان، کامپوننت‌ها و افزونه‌هاي کاربردي اشاره کرد.

 

 کسب‌وکار اينترنتي خودت را آغاز کن!

کارگاه آموزشي راهکارهاي فروش آنلاين در ۴ ساعت توسط اميرحسين اميري برگزار مي‌شود. مهم‌ترين سرفصل‌هاي اين دوره بازاريابي اينترنتي، فروش آنلاين، آناليز تجارت الکترونيک و فروش سنتي، آناليز فروشندگان برتر اينترنتي، روش‌هاي تلگرام مارکتينگ و روش‌هاي فروش موفق در اينستاگرام است. اين کارگاه در ۲۷ فروردين ساعت ۹ الي ۱۳ برگزار مي‌شود. علاقه‌مندان مي‌توانند براي اطلاعات بيشتر با دبيرخانه اين کارگاه به شماره تلفن

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.