استارتاپیها بخوانند!

0

کارگاه نوپای ناب (Lean Startup)

در این کارگاه که در تاریخ ۲۲ فروردین‌ماه در دانشکده فنی دانشگاه تهران در آواتک برگزار می‌شود، سارا اوزینگر قرار است مباحث استارتاپی را برای شرکت‌کنندگان ارائه کند. در این کارگاه مدل بوم ناب نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد تا صاحبان ایده‌های استارتاپی بیاموزند چگونه به اصلاح و آزمایش ایده‌های خود بپردازند. این کارگاه به زبان انگلیسی برگزار خواهد شد.

 

 دوره طراحی وب در دانشگاه امیرکبیر

دومین دوره از دوره‌های کارآموزی CS+ در دانشکده فنی و علوم کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود. این دوره شامل دو ایستگاه آموزشی است که در ایستگاه اول به مباحث ابتدائی برنامه‌نویسی تحت وب و سمت clientپرداخته خواهد شد. همچنین مباحث CSS، LESS، STYLESHEET و HTML از دیگر سرفصل‌های این دوره است. کارگاه ۱۵ساعته طراحی وب قرار است سه‌شنبه هر هفته راس ساعت ۱۷:۳۰ برگزار شود. مدت‌زمان هر کلاس دو ساعت و نیم خواهد بود.

 

 ماراتن برنامه‌نویسی گردشگری هاکاتریپ

مسابقه برنامه‌نویسی با موضوع گردشگری از چهارشنبه ۲۵ فروردین در دانشگاه شهید بهشتی آغاز می‌شود و تا جمعه ۲۷ فروردین ادامه خواهد داشت. در این ماراتن سه‌روزه که با شرکت تیم‌های ۳ الی ۵ نفره برگزار می‌شود، چالش‌های مسابقه مطرح می‌شوند و این تیم‌ها به بررسی و ارائه راهکارهای خود برای حل این چالش‌ها به رقابت می‌پردازند. اطلاعات بیشتر درباره این مسابقه در سایت هاکاتریپ قابل‌مشاهده است.

 

 رویداد استارتاپی آزاد تهران

گروهی متشکل از افراد خلاق قرار است ۲۵ فروردین‌ماه رویدادی آزاد را در یکی از پارک‌های محدوده مرکز تهران برگزار کنند. در این رویداد آزاد استارتاپ‌ها و افراد دغدغه‌مند فضای کسب‌وکار حضور پیدا می‌کنند و در یک جلسه هم‌اندیشی با هم به بحث و گفتگو می‌پردازند. کلیه دغدغ‌مندان فضای استارتاپ و علاقه‌مندان به کار تیمی می‌توانند در این رویداد شرکت کنند. زمان این رویداد ساعت ۱۷ خواهد بود و مکان دقیق پارک متعاقبا به شرکت‌کنندگان اعلام خواهد شد.

 

 همفکر کرمانشاه

۲۵ فروردین جلسات گروه همفکر در کرمانشاه برگزار می‌شود. همفکر کرمانشاه همانند همفکر دیگر شهرها قرار است جلساتی را درباره مباحث استارتاپی و کسب‌وکار در این استان برگزار کند. این همفکر در شهر کرمانشاه و ساعت ۱۵ برگزار می‌شود.

 

 کارگاه اندروید (برنامه‌نویسی موبایل)

در این کارگاه ۴روزه که در چهار پنج‌شنبه متوالی برگزار می‌شود، مهم‌ترین سرفصل‌های مرتبط با برنامه‌نویسی اندروید آموزش داده خواهند شد. محور اصلی این کارگاه نرم‌افزار AndroidStudio خواهد بود. همچنین آموزش برنامه‌نویسی به زبان جاوا نیز در سرفصل‌های این دوره جامع آموزشی گنجانده شده است. اولین جلسه این کارگاه که از طرف شرکت تجارت الکترونیک چنته برگزار می‌شود، در تاریخ ۲۶ فروردین‌ماه خواهد بود. همچنین پس از اتمام دوره به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر ارائه خواهد شد.

اولین کارگاه آموزشی جوملا کالج تهران

کافه نوژا و سپنتا رایانه قزوین با همکاری یکدیگر دوره آموزشی جوملا را برگزار می‌کنند. این دوره که در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی شده، به صورت آکادمیک تجربیات متخصصان جوملا را آموزش می‌دهد. سطح مبتدی این کارگاه یک‌روزه در روز ۲۷ فروردین‌ماه از ساعت ۹ الی ۱۵:۳۰ برگزار می‌شود و قرار است به آشنایی اولیه با جوملا بپردازد. از مهم‌ترین محورهای سطح اول می‌توان به مدیریت قالب‌ها، ماژول‌ها و پلاگین‌ها، مدیریت زبان، کامپوننت‌ها و افزونه‌های کاربردی اشاره کرد.

 

 کسب‌وکار اینترنتی خودت را آغاز کن!

کارگاه آموزشی راهکارهای فروش آنلاین در ۴ ساعت توسط امیرحسین امیری برگزار می‌شود. مهم‌ترین سرفصل‌های این دوره بازاریابی اینترنتی، فروش آنلاین، آنالیز تجارت الکترونیک و فروش سنتی، آنالیز فروشندگان برتر اینترنتی، روش‌های تلگرام مارکتینگ و روش‌های فروش موفق در اینستاگرام است. این کارگاه در ۲۷ فروردین ساعت ۹ الی ۱۳ برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با دبیرخانه این کارگاه به شماره تلفن

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.