بعد از هر طوفانی، خاک‌ها حاصل‌خیز می‌شوند

سال ۹۹ از دید امین امینی، هم بنیان گذار و مدیرعامل استارتاپ والکس

0

سال ۹۸ برای تمام ایرانیان، سال سخت و پر از حوادث و اتفاقات گوناگون بود که در طی این اتفاقات، کسب و کار های زیادی دچار چالش های مختلف و قابل تاملی شدند، استارتاپ والکس هم مطمئنا از این موضوع مستثنی نبوده است.

در سالی که گذشت ایران از حیث بحران ها و حوادث خارجی و همچنین اتفاقات و ضعف مدیریت های داخلی دچار ضررهای اقتصادی بزرگی شد که این فرونشست اقتصادی و سومدیریت داخلی در کشور ضربات جبران ناپذیری بر پیکره بسیاری از کسب و کارهای داخلی وارد نمود، طوری که متاسفانه هر روز شاهد از بین رفتن اقتصاد داخلی، نابودی کسب و کارها و افزایش شمار بیکاران در ایران بودیم.

آرزو میکنیم سال بعد مملو از موفقیت و شادی برای تمام ایرانیان باشد. اما یقین داریم که آرزو ما را به مقصودمان نمی‌رساند و تنها عمل است که اصالت دارد.

سالی که پیش رو داریم هم بنظر  برای کسب و کارها سالی به مراتب سخت تر با چالش های بیشتر در انتظار هست.

اما کارآفرینان واقعی و افرادی که هنوز شوق و تعهد به ایجاد اشتغال و ارزش را دارند و رویای تحول کشور را در سر می پروانند هرگز از این مسیر سر باز نمی زنند و برای خود مسیری جز دست و پنجه نرم کردن با مشکلات و ایجاد بستری قدرت مند برای خلق آینده ای زیبا برای ایران را نمی بینند.

هر یک از افراد فعال در صنعت و استارت آپ های ایران مطمئنا به تعهد خاصی پایبند هستند که در این شرایط هنوز به مسیر خود ادامه میدهند و دست از تلاش بر نمیدارند.

تیم والکس نیز در راستای تعهد و آینده خلق شده خود در این مسیر گام برخواهد داشت.

تیم والکس متعهد است که در ایران به افزایش و تسهیل سطح درآمد متخصصان و کسب وکارهای ایرانی، افزایش کیفیت زندگی ایرانیان و ایجاد شغل برای کشور کمک کند.

در همین راستا نیز والکس در سال بعد علاوه بر قوی تر کردن و با کیفیت تر کردن محصول اولیه خود یعنی پلتفرم مبادلاتی ارزهای دیجیتال در حال توسعه و ایجاد محصولات دیگری نیز هست که بتواند به ایجاد درآمد ارزی و تسهیل دریافت وجوه ارزی به ایرانیان کمک کند تا بتواند قدم هایی را در راستای تعهدات خود بردارد.

برای عبور از این دوران سخت باید در کنار هم دیگر با امید ، هوشمندی و تلاش بیشتر به دور از آرزو کردن برای روزهای بهتر دست به عمل بزنیم تا با عمل خود در سال های بعد بتوانیم از تحولی که ایجاد کردیم و توانستیم از این شب بگذریم با افتخار و غرور صحبت کنیم و بتوانیم در سال های آتی لحظات شیرینی برای خود و تک تک ایرانیان ایجاد نماییم.

ویادمان باشد که بعد از طوفان خاک حاصل خیزتر می‌شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.