آخرین فرصت‌ها برای حضور در اینوتکس

از تخفیف ثبت‌نام و تخفیف رفت‌وآمد بهره‌مند شوید

0

نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس ۲۰۱۸ در ۳ روز متوالی در بوستان گفتگو برگزار می‌شود. روز اول نمایشگاه، علاوه بر حضور استارتاپ‌ها و غرفه‌داران، شامل برنامه افتتاحیه، رویداد ایده‌های ارزشمند، پنل‌ها و سخنرانی‌های برنامه استیج، نشست شبکه‌سازی نوآوری،‌ نشست تجاری- فناوری D8‌ و مسابقه دانش‌آموزی است.

در روز دوم، نشست شبکه‌سازی نوآوری، برنامه صبح خلاق تهران و رویداد بانی، پنل‌ها و سخنرانی‌های برنامه استیج، رویداد تناظریابی در حوزه‌های تخصصی فناوری،  نشست فن‌بازارهای سراسر کشور‌ و مسابقه دانش‌آموزی برگزار خواهد شد.

همچنین در سومین و آخرین روز رویداد یعنی ۱۶ تیر ماه، نمایشگاه میزبان نشست شهرداری‌های کلانشهرها، استارتاپ‌ویکند، پنل‌ها و سخنرانی‌های استیج، اینوتکس پیچ‌ و مسابقه دانش‌آموزی خواهد بود.

به منظور ثبت‌نام و شرکت در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ می‌توانید از طریق http://inotex.com اقدام کنید. همچنین به منظور تسهیل حضور مدعوین محترم، دبیرخانه برگزاری نمایشگاه امکان بهره‌وری از کد تخفیف ۳۰ درصدی ثبت‌نام را نیز فراهم آورده است. برای این منظور از کد تخفیف ۷thINOTEX استفاده کنید.

با ثبت‌نام در نمایشگاه اینوتکس، مدعوین محترم علاوه بر امکان بازدید از غرفه‌ها و شبکه‌سازی با حاضران، می‌توانند در تمام رویدادهای برنامه استیج‌ و همچنین در دهمین گردهمایی فن‌بازارهای سراسر کشور، دومین نشست تجاری فناوری دی-هشت، رویدادهای تناظریابی، گردهمایی شهرداری‌های کلانشهرهای کشور‌ و همینطور در رویداد ریورس پیچ اینوتکس شرکت کنند.

لازم به ذکر است که با هماهنگی به عمل آمده بین دبیرخانه نمایشگاه با مجموعه اسنپ، کد تخفیف ۲۰ درصدی INOTEX2018 به منظور رفت‌و‌برگشت از نمایشگاه درنظر گرفته شده است.

این کد برای هر کاربر، دو بار و به منظور رفت و برگشت قابل استفاده بوده که از ۱۴ الی ۱۶ تیر قابل استفاده است.

همچنین برای شرکت در اینوتکس ۲۰۱۸ اگر از شهرهای اطراف به تهران سفر می‌کنید می‌توانید از اپلیکیشن همپا برای حمل‌و‌نقل خود استفاده کنید و از مزایای ویژه آن بهره‌مند شوید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.