دغدغه‌ات را بگو

«اگر در همایش یلدای استارتاپی ۹۷ برابر ۲۰۰۰نفر روی سن برج میلاد قرار بگیرید ، چه دغدغه‌ای دارید و چه خواهید گفت؟»

دغدغه‌ات را بگو

یلدای ۹۷

امسال در شب خاطره انگیز یلدا با رویدادی بزرگتر، با شکوه‌تر و برنامه‌هایی متنوع‌تر میزبان فعالان استارت‌آپی و کارآفرینی کشور خواهیم بود. این گردهمایی که در سالن برج میلاد برگزار می‌شود، طبق روال هر سال شامل چندین پنل سخنرانی با حضور کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها خواهد بود.
مراسم فرش قرمز با حضور عکاسان و خبرنگاران رسانه‌های مختلف از دیگر جذابیت‌های مراسم یلدای امسال است که در راستای الگوسازی کارآفرینان برای جامعه طراحی شده‌است.
در شب یلدای امسال شاهد اعلام رسمی و امضا قراردادهای مهم صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر خواهیم بود. همچنین برای اولین بار مجموعه وی‌سی‌ها، سیاستشان را برای سال آینده اعلام خواهند کرد.
همچنین در حاشیه رویداد برای استارت‌آپ‌ها، فضایی درنظر گرفته‌شده تا در زمان پذیرایی پیش از برنامه و استراحت بین برنامه و پایان مراسم خود را معرفی کرده و از فضای تعاملی موجود برای شبکه‌سازی و ایجاد ارتباطات موثر استفاده کنند. شرکت‌های سرمایه‌گذاری در مکانی طراحی‌شده، در لابی برج میلاد تحت عنوان «کافه سرمایه» به‌صورت تخصصی میزبان استارت‌آپ‌هایی خواهند بود که به دنبال جذب سرمایه هستند.

برگزیده‌ای از

یلدای کارآفرینان استارت‌آپی ۹۶

مهم‌ترین اتفاقات در یلدای ۹۷

پنل‌های تخصصی

برنامه یلدای کارآفرینی ۹۷، طبق روال سال‌های قبل شامل چندین پنل سخنرانی با حضور کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها خواهد بود.

روز گره‌گشایی

در مراسم یلدای کارآفرینان استارت‌آپی ۹۷، افراد می‌توانند زمان مشاوره خود را با افرادی که برای هماهنگی در سالن مستقر هستند، رزرو کنند.

کافه سرمایه

شرکت‌های سرمایه‌گذاری در لابی برج میلاد در برنامه «کافه سرمایه» به‌صورت تخصصی میزبان استارت‌آپ‌هایی خواهند بود که به دنبال جذب سرمایه هستند.

سیاست‌های سال ۱۳۹۸

در یلدای ۹۷ شاهد اعلام رسمی و امضا قراردادهای مهم صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر بوده و وی‌سی‌ها سیاستشان را برای سال آینده اعلام خواهند کرد.

کمپین روز گره‌گشایی

#این_زمستان_سرد_نیست

برای حل مشکلات استارت‌آپ‌ها در این روزهای سخت، حرکت و پویشی برمبنای همدلی و همراهی آغاز کرده‌ایم. از تمامی فعالان اکوسیستم استارت‌آپی ایران، دعوت می‌کنیم که با ضبط ویدیوی ۱دقیقه‌ای، اعلام کنند که چند ساعت از وقت خود را طی یک‌روز به‌صورت رایگان برای مشاوره حضوری به استارت‌آپ‌ها اختصاص دهند. در پایان هر ویدیو فرد می‌تواند یک یا چند نفر دیگر را به شرکت در این کمپین دعوت کند.
در مراسم یلدای کارآفرینان استارت‌آپی ۹۷، افراد می‌توانند زمان مشاوره خود را با افرادی که برای هماهنگی در سالن مستقر هستند، رزرو کنند.
در زمستان ۹۷ طی رویدادی یک‌روزه به‌نام «روز گره‌کشایی» تمامی افراد داوطلب برای مشاوره حضوری و متقاضیان آن، گردهم خواهند آمد و به‌صورت تک‌به‌تک (One-on-one) از راهنمایی صاحبان تجربه و تخصص، بهره‌مند خواهندشد.

سخنرانان و پنلیست های یلدای کارآفرینان استارت آپی 1397

سید سعید رحمانی خضری

مدیرعامل سرآوا

رضا زرنوخی

رئیس انجمن وی سی ایران و مدیرعامل صندوق توسعه تکنولوژی ایران

محمودرضا خواجه نصیری

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن

علی تیموری شندی

مدیر عامل تامین سرمایه لوتوس پارسیان

میلاد منشی پور

بنیان گذار تپسی

مجید حسینی نژاد

بنیان گذار علی بابا

ژوبین علاقبند

مدیرعامل اسنپ

سعید محمدی

بنیان گذار دیجی کالا

حمید محمدی

بنیان گذار دیجی کالا

فریدون کورنگی

مدیر شتابدهنده مپس

رضا اربابیان

بنیانگذار شیپور

محسن حاتمی

هم بنیان گذار استادکار

علی وحدت

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی

حامیان یلدای کارآفرینان استارت آپی 1397

همراه اول

ستاره اول

یکتا نت

تامین سرمایه لوتوس

موسسه دانش بنیان برکت

دیجی کالا

ژاکت

چیلیوری

تپسی

لطفا منتظر باشید