داستان شنبه، تیم شنبه

رسانه اختصاصی اکوسیستم استارت‌آپی ایران

هفته‌نامه شنبه رسانه اختصاصی در حوزه استارت‌آپ‌ها در ایران است.

اهداف هفته‌نامه شنبه:

  • ترویج فرهنگ کارآفرینی و اشتغال‌زایی

  • معرفی استارت‌آپ‌ها و زمینه‌های دارای ظرفیت راه‌اندازی استارت‌آپ در ایران

  • آشنا کردن مخاطبان با نمونه‌های موفق و ناموفق خارجی

  • آموزش چگونگی راه‌اندازی یک استارت‌آپ

  • آموزش چگونگی ورود به بازارهای جهانی

  • گفتگو با صاحبان استارت‌آپ‌های بزرگ ایرانی و استارتآپ‌های نوپا

  • پوشش اخبار و رویدادهای خبری حوزه استارت‌آپ

  • ایجاد بحث از طریق طرح مسئله با مسئولان و فعالان استارت‌آپی و مسئولان بخش دولتی و راه کاریابی برای مشکلات و چالش‌های موجود

هفته‌نامه شنبه به‌عنوان رسانه اختصاصی اکوسیستم استارت‌آپی ایران، در بیش از ۳۰ شهر توزیع می‌شود. همچنین در رویدادهای سراسر کشور و بیش از ٨٠٠ شرکت استارت‌آپی بزرگ و کوچک، وی‌سی‌ها، شتابدهنده‌ها، بانک‌ها، شرکت‌های مالی و سرمایه‌گذاری، هلدینگ‌ها، جلسات همفکر سرتاسر ایران، پارک‌های علم و فناوری، اتاق‌های بازرگانی نهادهای تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز خصوصی و دولتی و… توزیع می‌شود.

در هفته‌نامه شنبه بهترین و با سابقه‌ترین روزنامه‌نگاران ایران و کارشناسان و مشاوران حوزه استارت‌آپ می‌نویسند و مشاوره می‌دهند.

ما برای دسترسی بیشتر جوانان سایت شنبه‌مگ را به دو زبان فارسی و انگلیسی راه‌اندازی کرده‌ایم. همچنین مخاطبان می‌توانند به صورت آنلاین پی‌دی‌اف مجله را در سایت شبنه مگ ببینند و اگر تمایل داشتند بخرند. قیمت نسخه چاپی شنبه در ایران ۸هزار تومان است.

تمام تلاش‌مان را کرده‌ایم از همه مدیاها برای گسترش و دیده‌شدن شنبه استفاده کنیم. برای همین در همه شبکه‌های اجتماعی لینکدین، توییتر، فیس بوک، گوگل پلاس، اینستاگرام، تلگرام و… حضور جدی داریم.

هفته‌نامه شنبه به دلیل برخورداری از تیم‌های حرفه‌ای ژورنالیست و کارشناسان روابط عمومی و استارت‌آپی برای گسترش فرهنگ کارآفرینی به غیر از انتشار منظم هفتگی نشریه در حوزه روابط عمومی، استفاده از رسانه، کمپین رسانه‌ای و تبلیغی و تبلیغات در فضای مجازی به استارت‌آپ‌ها و شرکت‌ها مشاوره می‌دهد.

شنبه، رسانه اختصاصی اکوسیستم استارت‌آپی ایران، به مدیر مسئولی و سردبیری اکبر هاشمی از روزنامه‌نگاران با تجربه و شناخته‌شده ایرانی و توسط بخش خصوصی منتشر می‌شود.

تیم شنبه