ویدئوکده‌ای به نام ویوستر

0 69

ویوستر (Viewster) خدمات مبتنی بر تقاضای ویدئویی است که در سال 2007 راه‌اندازی شد. دفاتر مرکزی این استارت‌آپ در زوریخ، سوئیس، است. ویوستر مجموعه وسیعی از نمایش‌ها و فیلم‌های تلویزیونی رایگان را ارائه می‌دهد که بودجه آنها از طریق تبلیغات تامین می‌شود. برای تماشای فیلم‌ها و مجموعه‌‌های تلویزیونی در ویوستر نیازی به نرم‌افزار خارجی یا ثبت‌نام نیست. این شرکت را کای هنیگس و جورج بوکس‌برگر بنیانگذاری کردند. امروزه ویوستر دفاتری در لندن، زوریخ، نیویورک، برلین‌ و غیره دارد. در سال 2011، این خدمات نام خود را از «دیوا» به «ویوستر» تغییر داد. خدمات ویدئویی مبتنی بر تقاضای ویوستر در بیش از 120کشور دنیا در دسترس است. ویوستر به بیش از 39 میلیون بازدیدکننده منحصر‌به‌فرد در ماه رسیده ‌و یکی از 10مرکز ویدئویی آنلاین برتر در آمریکا به شمار می‌رود.

محتوایی که این استارت‌آپ ارائه می‌دهد عبارتست از:

فیلم: ویوستر مجوز مجموعه‌ای بیش از 12هزار عنوان را دارد. اینها عبارتند از انیمیشن، فیلم مستند، کلاسیک، کمدی‌ و فیلم‌های مستقل از بسیاری از کشورها در سراسر دنیا. تعداد عناوین موجود ممکن است از یک کشور به کشور دیگر بسته به قراردادهای مختص به یک کشور با صاحبان محتوا تغییر کند.

نمایش‌های تلویزیونی: ویوستر مجموعه وسیعی از نمایش‌های تلویزیونی در بسیاری از کشورها دارد. اینها شامل مجموعه‌های انیمیشن مختلف، نمایش‌های درام کره‌ای و غیره می‌شود.

جشنواره فیلم آنلاین: مهم‌تر از همه، ویوستر یک جشنواره فیلم آنلاین را هر سه ماه یک‌بار برگزار می‌کند و ادعا دارد که بزرگ‌ترین جشنواره در سراسر دنیا را دارد.

برای مشاهده فیلم‌ها در ویوستر، به دلیل حجم بالای داده‌ها استفاده از یک دسترسی پهنای باند توصیه می‌شود. در وب‌سایت، توصیه می‌شود که از یک اتصال پهنای باند با حداقل سرعت 4 مگابایت استفاده شود. ویوستر در بسیاری از تلویزیون‌های هوشمند نیز در دسترس است. کاربران ایکس‌باکس 360 نیز می‌توانند ویوستر را از طریق بازار ایکس باکس لایو دانلود کنند.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.