شماره 37 هفته نامه شنبه با تیتر “اکو سیستم دهه شصتی ها” منتشر شد

0 23

در این شماره خبرنگار شنبه سراغ محمد فرمد، بنیانگذار لک‌ لك رفته که  از کسب‌وکارش، رقبا، چالش‌ها و همچنین اکوسیستم استارت‌آپی کشور می‌گوید که اعتقاد دارد امید و فرصت هم نسلان او برای کار و تلاش است.

_ اکبر هاشمی سردبیر هفته نامه شنبه در سرمقاله  شماره ٣٧ با عنوان “از شب نامه تا شنبه” دیدگاه هایش را در مورد سخنان نماینده شب نامه بعد از مناظره با او در اصفهان نوشته است. مناظره ای که سه شنبه هفته قبل به دعوت بسیج دانشجویی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد و گزارشش را در صفحه 3 شنبه می توانید، بخوانید.” .

_در صفحه برند استوری داستان برند “بیک” که روزگاری در ایران هم بروبیای عجیبی داشته است و راز فروش100 میلیارد محصول در یک سال را می خوانیم .

_ در صفحه فین تک گزارش اختصاصی شنبه با موضوع ” چرا هکرها زودتر از مهندسان امنیت به جواب می‌رسند؟ ” را با هم مطالعه می کنیم .

در این شماره در صفحه آغاز راه با استارت آپ اتوسازه ” آشنا می شویم که چه خدماتی را ارائه میدهد و با استارت آپ تک نفره “پتیزرافیک” که چگونه  می‌خواهد بازار تبلیغات اصفهان را از آن خود کند.

_ در صفحه تیم ورک خواهیم دید که کمپانی گوگل پس از فراهم‌آوردن اغلب امکانات موجود در شرکت‌های دنیا برای کارمندانش، به سراغ امکاناتی تازه برای دوران پس از مرگ کارمندانش رفته است.

_ در صفحه تلخ و شیرین تجربه ها و ناکامی های اولین اتومبیل‌ساز دنیا و همچنین تجربه های شکست سعید جارودی، رئیس سابق هیات‌مدیره مهرام  را با هم مرور می کنیم .

_در صفحه برند و تبلیغات با برند تایوانی که با چه روش‌های تبلیغاتی  و بازاریابی می‌خواهد بازار آمریکا را به‌دست بیاورد آشنا می شویم .

_ در صفحه کارگاه  می خوانیم که چرا گوگل دیگر گول ترفندهای قدیمی سئو را نمی‌خورد!

_استارت آپی ها می توانند زمان بندی ایونت ها را تا 5 ‌آذر بخوانند .

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.