شماره 33 شنبه با تیتر ” جوجه کشی با تفکر استارتاپی ” منتشر شد

0

در این شماره خبرنگار شنبه سراغ  احسان مصلحی و علی گرداد رفته که چطور تفکر و دانش استارتاپی خودشان را به سمت تولید برده اند و جوجه کشی انلاین راه انداخته اند و دستگاه هایشان از طریق یک اپلکیشن کنترل می شود. 

_در سرمقاله این هفته اکبر هاشمی سردبیر هفته نامه شنبه به موضوع کنفرانس “ای بریج ” پرداخته و از فعالان اکو سیستم استارتاپی ایران خواسته است در همایش هایی که بخش از حاکمیت را حساس و حضور در آن امنیت اکو سیستم را به مخاطره می اندازد خوداری کنند.

_در صفحه بند استوری داستان برند چای”گلستان” را که چگونه توانست از دل یک شکست بیرون بیاید را می خوانیم.

_ در صفحه فین تک گزارش اختصاصی شنبه از جیتکس 2016 و نکاتی که به درد استارتاپ ها میخورد را با هم مطالعه می کنیم .

در این شماره در صفحه آغاز راه با استارتاپ “کی کجاست ” آشنا می شویم که چه خدماتی را ارائه میدهد و با استارتاپ “پلوتو” و چگونگی ساختن یک فروشگاه آنلاین را یاد می گیریم.

_ در صفحه تیم ورک با یک نظرسنجی جالب که موقعیت و اعتبار شرکت های معتبر در ژاپن را چگونه به رخ میکشد رو به رو میشویم .که از زنان پرسیده شده است دوست دارید مردتان در کدام کمپانی کار کند.

_ در صفحه تلخ و شیرین تجربه ها و ناکامی های یک رمان نویس کانادایی و همچنین تجربه های شکست مصطفی امیری فاندر زرین پال استفاده را با هم مرور می کنیم .

_در صفحه برند و تبلیغات با راهکار و کمپین هایی که دیزنی لند ها را در ردیف محبوب ترین سرگرمی های جهان قرار میدهد آشنا می شویم .

_ در صفحه کارگاه دستوراتی را می خوانیم که چگونه یک مدیر مدرن استارتاپی باشیم .

_استارتاپی ها می توانند زمان بندی ایونت ها را تا 7 آبان بخوانند .

_می توانید شنبه را از کیوسک های مطبوعاتی یا سایت جار و شنبه مگ تهیه کنید یا با 50 درصد تخفیف از سایت Eshterak.ir  اشتراک بگیرید.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.