تاشل فاینانس

0 41

تاشل فاینانس(Toshl Finance) یک ابزار پیگیری مخارج دستی برای صاحبان کسب‌و‌کارهای کوچک است. به عنوان یک نگه‌دارنده بودجه و سازمان‌دهنده صورتحساب‌ها، این اپلیکیشن بر هزینه‌های مربوط به یک حساب نظارت کرده، بر حسب دسته‌بندی‌ها و برچسب‌ها بودجه را فیلتر کرده‌ و گزارش‌های پی‌دی‌اف، صفحات گسترده اکسل، گوگل داکس و سی‌ای‌وی را استخراج می‌کند. سایر قابلیت‌های این ابزار مفید عبارتند از: پشتیبانی از 165 ارز دنیا (با نرخ تبادل زمان واقعی) و همگام‌سازی فضای ابری، تا دیگر نگران از دست دادن تاریخچه مخارج خود نباشید. تاشل فاینانس اطلاعات را نمایش داده، نمودارها، نقشه‌های موقعیت مکانی، نمودارها و اعلان‌ها را زمانی که شما به محدوده بودجه خود می‌رسید، ارائه می‌دهد.

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید تمام کارت‌های اعتباری خود، حساب‌های بانکی و پول نقدتان را در یکجا پیگیری کنید. تاشل فاینانس به بیش از 2 میلیون نفر کمک می‌کند تا امور مالی شخصی خود را پیگیری کنند. نیویورک تایمز درباره این ابزار گفته است: «از بین تمام اپلیکیشن‌های مربوط به نظارت برمخارج، یکی از سخت‌ترین آنها که شکست‌ناپذیر است، تاشل فاینانس است.»

بی‌بی‌سی نیز گفته است: «به لطف تاشل، دیگر می‌دانم پول من خرج چه چیزهایی می‌شود.» این اپلیکیشن برنده جایزه اروپا برای بهترین استارت‌آپ تجارت، امور مالی و پرداخت‌ها شده است.

 وارد‌کردن آسان داده

– اتصال خودکار با بیش از 9000 حساب بانکی مختلف آمریکا، کارت اعتباری یا خدمات مالی.

– وارد کردن سریع و آسان هزینه‌ها به طور دستی فقط با 4 تلنگر.

– استفاده از هر ارزی. تقریبا 200 ارز با نرخ تبادل جدید.

– افزودن داده‌های حجیم: برچسب‌های چندگانه، حساب مالی، موقعیت مکانی، توضیحات، تکرار، یادآورها با اعلان‌ها، عکس.

– وارد‌کردن داده از فایل‌های بانکی آنلاین خود در اپلیکیشن وب toshl.com

 نمودارهای مفید

– نمای کلی با تصویر بزرگ از نحوه گردش مالی شما در هر ماه

– نحوه خرج کردن این ماه و نمایش اهداف بودجه شما

– نمودارها، جداول و نقشه موقعیت هزینه

  بودجه‌ها

– بودجه برای تمام هزینه‌ها یا فیلتر‌شده بر اساس دسته‌بندی‌ها، برچسب‌ها یا حساب‌ها

– بودجه برای هر دوره زمانی

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.