الکامپ استارز خوزستان برگزار شد

0

اولین الکامپ استارز خوزستان در تاریخ 28 فروردین لغایت 1 اردیبهشت برگزار شد. این رویداد به صنعت الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک اختصاص داشت، شرکت های داخلی از این فرصت برای ارائه جدیدترین محصولات و خدمات خود استفاده کردند.

علی اکبر فرج که به نیابت از شنبه در این رویداد حاضر بود تا از حال و هوای آن با شما سخن بگوید و شما را از این رویداد مطلع سازد و هم اینکه سری بزند به جذاب ترین سالن الکامپ که به استارتاپ ها یا صاحبان ایده های نو اختصاص یافته بود.

این نمایشگاه که نام های مطرح صنعت الکترونیک و کامپیوتر کشور در آن شرکت کردند از بخش های گوناگون این نمایشگاه به حساب می آیند. که قسمتی از فضای اصلی محوطه سالن خلیج فارس به الکامپ استارز اختصاص یافته بود که بیشتر در عکس های کلی الکامپ دیده شده است.

شرکت های نوپا به هنگام ثبت نام در الکامپ استارز می توانستند در مسابقه هم شرکت کنند. این مسابقه که با هدف جذب شرکت های نوپا در الکامپ صورت گرفت فرصتی بود که شرکت های نوپا می توانستند به معرفی ایده خود بپردازند.

در این مسابقه که در روز آخر نمایشگاه برگزار شد شور و هیجان مضاعفی به الکامپ استارز بخشید. شرکت های نوپا در این مسابقه به ارائه ایده خود پرداختند، نحوه جذب/حفظ/افزایش مشتریان را بیان کردند و به سراغ راه های درآمدی رفتند. و بر همین اساس داوران نمره دهی می کردند.

خانم اسماعیلی نماینده استاندار به 3 نفر اول بلیط شرکت در نمایشگاه gtex دوبی را داد که می توانستند شرکت های نوپا بر سر آن رقابت کنند.

در زیر به 2 تا از ایده های برتر الکامپ استار اشاره کردیم که در این مسابقه مقام آوردند.

صاحب ایده: علی اکبر فرج

فرج، پالت را اینگونه تعریف کرد. مدیران سایت های وردپرسی برای نگهداری و توسعه سایت خود نیاز به آموزش کامل و در عین حال ساده دارند. آموزش های موجود به صورت کلی بیان شده است. پالت وردپرس آموزش های تصویری به صورت پروژه محور ارائه می دهد.

ایده پرداز اینگونه این ایده را شرح داده….

فروشگاه اينترنتى فرش آقاى فرشچى پلت فرمى است براى عرضه بهترين فرش هاى ايرانى براى آنهايى كه بدنبال تنوع بيشتر و قيمت مناسب تر هستند. روياى ما اينست كه فرش ايرانى را از شرقى ترين تا غربى ترين نقطه زمين به فروش برسانيم  و درب منزل مشترى تحويل بدهيم.

 

عکس هایی از حواشی الکامپ استارز خوزستان در زیر آمده…

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.